YDS Kursları

YDS Kursları hakkında

YDS Kursları

Okulumuzda YDS Hazırlık eğitiminiz en fazla 2 adımda tamamlanır. Seviye tespit sınavınızın sonucuna göre, Sınav Önhazırlık + YDS Hazırlık veya yalnızca YDS Hazırlık programlarına dahil olabilirsiniz.Gruplarımız minimum 16 kişi, maksimum 20 kişiden oluşmaktadır. Derslerin tamamı; YDS  sınav sistemi üzerine uzmanlaşmış ve bu alanda yayınları bulunan eğitmenlerle, sınav sistemine, sınavın püf noktalarına ve soru avlama stratejilerine odaklanılarak, puan hedefli stratejik çalışmalarla idame edilmektedir.

 YDS ÖN HAZIRLIK PROGRAMLARIMIZ

YDS ileri düzeyde bir sınav uygulaması olduğu için kurs programlarımıza katılmak isteyen adayların da en az Intermediate düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Altyapısı yeterli olmayan öğrencilerimizin ise YDS gruplarından önce ya Genel İngilizce Eğitimi almaları ya da YDS ÖN HAZIRLIK gruplarımıza katılmaları gerekmektedir.Yapacağımız Seviye Belirleme Sınavı sonrasında uygun olduğunuz eğitim programı eğitim danışmanlarımız tarafından belirlenecek ve yönlendirmeniz yapılacaktır.

Ön hazırlık gruplarımızda öğrencilerimize 3 adet ön hazırlık kitabı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunlar sırasıyla;

  1. YDS Ön Hazırlık Gramer Kitabı: Türkçe anlatımlı kitabımız tüm gramer konularının akılda kalıcı yöntem ve tablolarla anlatımını ve konu alıştırmalarını içermektedir.
  2. YDS Ön Hazırlık Okuma Kitabı: Öğrencilerimizin okuma becerilerini geliştirecek olan kitabımız, başlangıç düzeyinde paragraflarla başlayıp ileri düzeyde metinlerle ilerler ve her parça ile ilgili okuduğunu anlamaya yönelik sorular içermektedir.
  3. YDS Ön Hazırlık Kelime Kitabı: Temel kelime bilginizi geliştirme amaçlı kitabımız farklı kategorilere ayrılmış kelime listelerini ve alıştırmaları içermektedir.
  4. Perfect YDS Tutor DVD: YDS’de karşılaşabileceğiniz yaklaşık 3000 kelimelik, bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda çalıştırılabilen, yanlışlarınızı düzeltip doğrularınızı gösterebilen öğretici bir çalışma programı içermektedir.
  5. Ek Kaynaklar: Öğrencilerimizi eğitimleri boyunca; Reader at Work isimli okuma kitabı, kelime posterleri, gramer tabloları, ek yaprak testler gibi birçok yardımcı kaynak beklemektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Be the first to review “YDS Kursları”