Yaz Yoğun Kursları

İngilizce Yaz Yoğun Kursları Detayları Hakkında

İndirim!

Yaz Yoğun Kursları

1,980.00 990.00

Yaz YOĞUN kurslarımızda genellikle açılan ilk gruplarda hafta içi hergün (5 gün) Sabah vardiası / Öğlen vardiası / Akşam vardiası olmak üzere programlarımız devam etmektedir. Yaz tatilinde AB standartlarında 2 seviyenin tamamlanması planlanmaktadır.Öğrenciler seviyelerine göre gruplara seviye tespit sınavı sonrasındaki sonuca göre dahil edilir.

Eğitim Sistemimiz ;

Öğrencinin eğitimine hangi seviyeden başlayacağı Euro Pass ve Oxford University Press işbirliğiyle hazırlanmış, tarafımızca ücretsiz olarak yapılacak seviye tespit sınavıyla belirlenmektedir.Derslerimiz; Öğrenci sayısı 14-20 arası olan gruplarda, A1 ve A2 seviyelerinde alanında uzman Türk öğretmenler eşliğinde Türkçe anlatım yoğunluğuyla, B1, B2 ve C1 seviyelerinde Yabancı veya Türk öğretmenler eşliğinde İngilizce anlatım yoğunluğuyla, C2 seviyesinde Native Speaker eşliğinde tamamı İngilizce olarak işlenir.

Standart Gruplarımızda dersler haftada 2 gün olmak üzere 10 hafta (2,5 ay) sürer.  Yoğun gruplarımızda ise dersler haftada 4 gündür ve 5 hafta sürer. Bu gruplarımızda 80 derslik ana programınıza seçtiğiniz haftalık program tipine göre devam edersiniz. Bunun yanı sıra haftanın 6 günü ücretsiz konuşma kulübü ve telafi saatleri ile haftanızın neredeyse tümünü İngilizce eğitiminizi pekiştirerek geçirebilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Be the first to review “Yaz Yoğun Kursları”