Şube Dışında Sizin Grubunuza Özel Dersler | perfectenglish.com.tr

Şube Dışında Sizin Grubunuza Özel Dersler

Sizin Grubunuza Özel Dersler ve Kurslar

Perfect English Ekibinden Şube Dışında Sizin Grubunuza Özel Dersler/Kurslar


Şube Dışında Sizin Grubunuza Özel Kurs ve Dersler

Bir şirket ya da kurumun kalifiye personel istihdam etme isteği ve gereği günümüz şartlarında herkes tarafından kabul edilmektedir. İşi ya da mesleğini en iyi şekilde yapan ve konusuna hakim bir personeli bildiği bir yabancı dil diğerlerinden öne çıkartmaktadır. Öne çıkan personeller ise şirketleri ve kurumları diğerlerinden farklı kılmaktadır. Bu konuda bilinçli olan ya da bilgilenmek isteyen kurumlarımız için Perfect English Dil Okullarının sunduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

Size Özel – Şube Dışında; Ofisinizde, Kurumunuzda vs…

Bu hizmet türünde ise şirket ya da devlet kurumu çalışanları eğitimlerini iş yerlerinde yöneticileri yada kendilerinin belirlemiş olduğu homojen yapısı sınıfı andıran bir mekanda kendilerine özel bir grupta alırlar. Şube dışında eğitimin amacı çalışanların zaman kaybı olmaksızın yol ve ulaşım ile uğraşmayarak direk eğitime odaklanmasını sağlamaktır. Bu eğitimin süresi, içeriği, vb. konular yine anlaşma yapılan kurum yöneticileri ve Perfect English rehberlik servisi ile ortaklaşa belirlenir. Bu bağlamda sadece size özel bir grup oluşturulmuş olur. Ve yine bu Size Özel grubun gelişim performansları şirket-kurum yöneticilerine periyodik olarak sunulacaktır.

Bire Bir
Adından anlaşılacağı üzere Şirket ya da Devlet kadrolarındaki Yöneticilerin – Çalışanlarının vakit darlıkları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş özel ders programlarıdır. Siz bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin biz de Eğitimin her kademesinde yakaladığımız kaliteyi özel olarak hizmetinize sunalım. Siz bize uymayın, biz size uyalım!


kurumamp

Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder