Genel Sorular Archives | perfectenglish.com.tr

Genel Sorular

Kurumumuzda eğitim almanızı canı gönülden bizlerde isteriz. Öğretmenlerimiz Türk yada Yabancı olarak uzman oldukları alanlarda eğitim vermektedir.

Neden Genel İngilizce Kursu Seçimimde Perfect English’i Seçmeliyim?Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

 

Yaz yoğun gruplarımız hızlandırılmış program olmasından dolayı yaklaşık olarak 1 seviye eğitiminizi 1 ayda alabilirsiniz.

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

 

Öğrencilerimize haftanın belirli gün ve saatlerinde etüt desteği vermekteyiz. Eksik oldukları konularda birebir öğretmen ile çalışma imkânı sunmaktayız. Bu doğrultuda eksik oldukları konuları daha kısa zamanda öğrenmelerini sağlamaktayız.

Neden İlkokul, Ortaokul ve Lise İngilizce Kursu Seçimimde Perfect English’i Seçmeliyim?

Perfect English İlköğretim İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English İlköğretim İngilizce Kursu Şubeleri 

 

Yeni dönem kayıtlarımız sürekli devam etmekte fakat sene başında kayıt yaptırmak isterseniz En geç Eylül sonu Ekim ayı başında kids gruplarımızın dersleri başlıyor. Detaylı bilgi almak için sizleri şubemize bekliyoruz.

Neden İlkokul, Ortaokul ve Lise İngilizce Kursu Seçimimde Perfect English’i Seçmeliyim?

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English İlköğretim Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Ödemelerinizi Kredi Kartı yada Elden her ay taksit şeklinde yapabilirsiniz. Program kayıtlarımız için sizleri en yakın zamanda şubemize bekliyoruz.

Neden Üniversite Hazırlık Atlama İngilizce Kursu Seçimimde Perfect English’i Seçmeliyim?Perfect English Akademik İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English İngilizce Hazırlık Atlama Kursu Şubeleri 

Perfect English İngilizce Hazırlık Atlama Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

 

PTA sınavına hâkim hocalarla, öğrencinin alt yapısı ve hedefine göre özel ders eğitimi veriyoruz. Öğrencilerimizin saat-gün uygunluğuna göre planlamalarımızı yapıyoruz. Hedeflediğiniz puan ne ise ona uygun sınav strateji eğitimini Perfect English güvencesi ile alabilirsiniz.

Perfect English Akademik İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English İngilizce PTE Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

 

İletişim Formu
Gönder