TOEFL Archives | perfectenglish.com.tr

TOEFL

Perfect English’in bütün  şubeleri aynı merkeze bağlıdır. Kızılay ve diğer şubeler arasında eğitim kalitesi anlamında hiç bir fark yoktur. Bütün şubeler için öğretmenler merkezden yönlendirilir ve  alınacak eğitime göre belirlenen materyaller de her şube için aynıdır.

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

 

Çünkü eğitim süreçlerinde öğrencilerimizin doğru sonuçlara ulaşmaları için kurumlarımıza kayıt olan herkese ücretsiz olarak extra ; Yaşam Boyu Aktivite ve Conversaiton Club Üyelik Hakkı, Sınırsız Speaking Dersleri, Sınırsız Telafi Dersleri, Sınırsız Seviye Tekrarı, Materyalleri ve İnteraktif Modülleri, Kayıt Dondurma Hakkı, Koşulsuz Devir Hakkı, Koşulsuz Değişim Hakkı, Eğitim sonunda Sertifika Hakkı ve İsteğinize Göre Ödeme Planı Yapma Hakkı veriyoruz bu nedenle Perfect English …

Neden Perfect English? 

Perfect English Hakkında Daha Detaylı Bilgi 

Medyada ve Basında Perfect English 

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

 

Uzman TOEFL hocaları eşliğinde uygun olduğunuz zamanları değerlendirerek özel ders ile yardımcı olabiliriz. Daha önceden bir skorunuz olduğu için ve sınav sistemini tanıdığınız için eğitimcilerimizden alacağınız strateji eğitimi almak istediğiniz puana ulaştıracaktır sizi.
En yakın zamanda şubemize bekliyoruz.

Perfect English Akademik İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English İngilizce TOEFL Kursu Şubeleri 

Perfect English İngilizce TOEFL Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

 

Kurumumuz TOEFL gibi hedef skoru bireysel farklılık gösteren ve içeriğinde birden fazla beceri olan  sınav eğitimleri için grup eğitimi yerine özel ders eğitimini uygun  görmektedir. Bu eğitimleri öğrencilerimizin saat-gün uygunluğu, seviyesi, eğitimci tercihi gibi birçok alternatife göre planladığımız için detayları konuşmak üzere öğrencilerimizi şubeye davet ederiz.

Perfect English TOEFL Kursu Şubeleri 

Perfect English TOEFL Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Şubelerimiz  ‘’Franchising ‘’ olmadığı ve tek bir noktadan denetlenip yönetildiği için her şubemizde alacağınız eğitim kalitesi aynıdır.

Hocalarımız özenle seçilmiş ve her şubemizde eğitim vermek koşulu ile çalışmaya başladığımız tecrübeli eğitmenlerdir.

 

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

Bizim en hassas olduğumuz noktalardan biriside tek bir hedefe odaklı çalışmaktır.
15 seneyi aşkın süredir sadece İngilizce üzerine eğitim veriyoruz.
Tecrübe ve kalitemizin kaynağı budur. ’Bizim niyetimiz elmanın en iyisini üretmek, armutta gözümüz yoktur

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

Yabancı dil eğitimi için yabancı eğitmenler olmazsa olmazlardan diyebiliriz. Bu nedenle formasyon almış yabancı eğitmenleri sistemimizde bulunduruyoruz. Akıcı konuşma pratiği için yabancıların sistemimizde bulunması sizler için de büyük bir faydadır.

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

İlk olarak Genel İngilizce gruplarımızda seviyenizi C1- C2 düzeyine ilerletip akabinde TOEFL eğitiminize başlayabilirsiniz. A2 seviyesinden başladığınızda genel ingilizce eğitiminiz 12 ay sürer.

TOEFL içinde 2 aylık süre içerisinde eğitiminizi tamamlarız. 1.5 – 2 yılın sonunda TOEFL skorunuzu alabilirsiniz.

Perfect English TOEFL Kursu Şubeleri 

Perfect English TOEFL Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Birden fazla seviyeye  kayıt yaptıran öğrencilerimizin sahip olduğu bir haktır. Bu işlemi derse başlamama yada  seviye aralarında kullanabilirsiniz. Dersi başlamış ya da dersi başlamamış olsa bile gruba yerleştirilme bilgisi verilmiş bir öğrenci, bu grup için kayıt dondurma hakkını kullanamaz. Kayıt dondurma için devam eden programınız bitmeden en az 2 hafta öncesinde ya da en geç sınav gününde doldurduğunuz form ile öğrenci işlerine kayıt dondurma talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi tamamladıktan sonra kaydınız en az 1 ay en çok 1 yıl süreyle dondurulacaktır. Dondurma süresi bittikten sonra öğrenci “Bekleyen Öğrenciler” grubuna atanır ve kendisine uygun grup-kontenjan bulunana kadar beklemeye alınır. Sistemde atama önceliği her zaman dondurma süresi daha önce bitmiş olan öğrenciye aittir. Dondurma süresi biter bitmez öğrencinin seviyesine göre açılacak grup bulma olasılığı aylara göre değişeceği için, bekleme süreleri grup oluşana kadar uzayabilir. Ücretsiz seviye tekrarı alan öğrenciler sırasıyla kayıt sistemi tarafından gruplarına yerleştirilirler ve ücretsiz aldıkları seviye için kayıt dondurma hakları yoktur.

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

İletişim Formu
Gönder