Ücretsiz Hizmetler | perfectenglish.com.tr

Ücretsiz Hizmetler

speaking1CONVERSATION CLUB

Speaking aktivitelerimiz yabancı ve Türk katılımcılardan oluşan ücretsiz olarak uygulanan ve sadece PERFECT ENGLISH öğrencilerinin yararlandığı bir etkinliktir.

İngilizce seviyesi düşük olan öğrencilerin kullanacağı kalıplar ve konu seçimleri farklıdır.İngilizce Seviyesi yüksek olan öğrenciler biraz daha interaktif uygulamalar eşliğinde daha akıcı ders işlemektedirler.

Programı seçilen konuların güncelliğine göre belirli günlerde ve saatlerde olmaktadır. Lütfen eğitim danışmanlarımızdan veya öğrenci işlerimizden programı ve konuşulacak olan konuyu derse girmeden önce öğreniniz.

 

tekrar1CATCH-UP DERSLERİ
Telafi aktivitelerimiz ders öğretmenlerinin öngörülerinden oluşan bir haftalık program eşliğinde  ücretsiz olarak uygulanan ve sadece PERFECT ENGLISH öğrencilerinin yararlandığı bir etkinliktir.

Aktivitemiz öğrencilerimizin katılamadığı derslerde kaçırdıkları konuları dinleyebilmelerini veya derse girdiği halde anlamakta zorlandığı noktaları tekrar edip pekiştirebilmeleri için planlanmıştır. Bütün seviyelerin ana konuları, duyuru panosundan ”tekrarı yapılacak konular” olarak duyurulmaktadır.Böylece derste kaybı olan veya bir sebepten ötürü katılım gerçekleştiremeyen öğrencilerimizin herhangi bir ders kaybı olmamakta ve ders günü ve saati geldiğinde diğer sınıf arkadaşlarının gerisinde kalmamaktadır.

Lütfen konuları duyuru panosundan derse girmeden önce öğreniniz.

 

UntitledS-31SORU ÇÖZÜM SAATLERİ
Soru çözüm saatlerimiz İlgili zümrelerin zümre başkanlıklarınca öngörülen şekilde sınav odaklı müfredatlandırılmış  bir haftalık program eşliğinde  ücretsiz olarak uygulanan ve sadece PERFECT ENGLISH öğrencilerinin yararlandığı bir etkinliktir.

Aktivitemiz ders saatlerinden 1 er saat önce ders saatlerinin müfredat akışını bozmamak veya öğrencilerimizin evlerinde çalışırken çözemediği extra soruları cevaplandırmak üzere planlanmış bir uygulamadır.Böylece derste bol pratik yapamayan öğrencilerimizin herhangi bir ders kaybı olmamakta ve ders günü ve saati geldiğinde diğer sınıf arkadaşlarının gerisinde kalmamaktadır.

Programı seçilen konuların güncelliğine göre belirli saatlerde olmaktadır.Lütfen eğitim danışmanlarımızdan veya öğrenci işlerimizden programı ve konuşulacak olan konuyu derse girmeden önce öğreniniz.

 

Untitled-31SEVİYE TESPİT SINAVLARI
Seviye Tespit Sınavı PERFECT ENGLISH öğrencisi olan veya olmayan herkese ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır.Doğru seviyenin tespiti alınacak eğitim için en önemli kriterlerden birisidir.

PERFECT ENGLISH seviye tespit sınavını CEFR standartları yönergesine uyarak yapmakta olup OXFORD Üniveristesinin ön gördüğü seviyelere göre ayrı ayrı seviye tespit sınavları uygulayarak öğrencilerin seviyelerini yerinde tespit edip sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Bu uygulama sayesinde öğrencinin alacağı eğitim Avrupa standartlarında belirlenmiş olup kendisi için bir yatırıma dönüşmekte ve gereksiz yere zaman ve para kaybı yaşatmamaktadır.

 

DENEME SINAVLARI
Deneme Sınavları PERFECT ENGLISH öğrencilerine ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır.Deneme sınavlarında gelinen son noktanın ve eğitim sürecinin verimliliğinin tespiti girilecek sınav  için en önemli kriterlerden birisidir.PERFECT ENGLISH deneme sınavlarını İlgili sınavların resmi standartları yönergesine uyarak yapmakta olup İlgili zümrelerin ön gördüğü branşlara göre ayrı ayrı uygulayarak öğrencilerin sınav için seviyelerini yerinde tespit edip sağlıklı sonuçlar vermektedir.Bu uygulama sayesinde öğrencinin alacağı puan veya sonuç belirlemiş olduğu standartlarında olup olmadığının tespitiyle kendisi için bir yatırıma dönüşmekte ve gereksiz yere zaman ve para kaybı yaşatmamaktadır.

PERFECT ENGLISH bünyesinde yapılan aktivitelerin tamamına katılarak haftanın 7 gününü İngilizceyle geçirmek mümkün.Sosyal aktivitelerle pekiştirildiğinde kurum içi ve kurum dışı gelişen etkinliklere katılma ve bilgilendirilme olasılığıda güçlenmekte olup daha verimli bir sürecin başlangıcı olacaktır.Bu girişimler sonucunda almış olduğunuz eğitim süreci sizin için yatırıma dönüşecek ve geleceğinizdeki planlarınızın teminatı olacaktır. Fırsatları oluşturan aktivitelerimiz güncelliğine göre belirli saatlerde olmaktadır. Lütfen eğitim danışmanlarımızdan veya öğrenci işlerimizden  derse girmeden önce öğreniniz.

İletişim Formu
Gönder