Advance C2

geneling1
EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Perfect English sadece bir İngilizce kursu değildir… Hem akademik formal İngilizce eğitimi alacağınız, hem tüm dil becerilerinizi geliştireceğiniz bir İngilizce eğitimi sizleri bekliyor. Oxford University Press’in yayın ortağı olan kuruluşumuzda, Oxford Üniversitesi’nin ön gördüğü müfredata göre CEFR ve Euro Pass Standartlarına bağlı kalarak öğrencilerimizin İngilizce eğitim süreçlerini Avrupa Birliği’nde de standart olarak sayılan 6 temel ingilizce eğitim seviyesinde tamamlamaktayız.

GENEL İNGİLİZCE YENİ SEZON BROŞÜRÜ (TIKLAYINIZ)

İNGİLİZCE KURSLARI HAKKINDA BİLGİLER BROŞÜRÜ (TIKLAYINIZ)

Öğrencinin hangi seviyeden başlayacağı Euro Pass ve Oxford University Press işbirliğiyle hazırlanmış, tarafımızca yapılacak seviye tespit sınavıyla belirlenmektedir. Aşağıdaki tabloda başlayacağınız 6 seviyenin CEFR kodları ve isimleri bulunmaktadır.

genel-ingilizce-kursu-seviyeler (Öğrenci Yorumlarını Buradan İzleyebilirsiniz.)

ÜCRETSİZ SEVİYE TEKRARI! Aldığınız seviyeyi hiçbir ücret ödemeden tekrar etme imkanı. Ana ders saatlerinde % 10 devamsızlık üzerine çıkmamak, seviye atlama sınavına katılmamak ve bilinçli başarısızlık (öğretmen kanaatiyle belirlenecek) haricindeki durumlarda başarılı olana kadar sunulmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenme süreciniz garanti altındadır.

GiProgram2İngilizce Yeterlilik Sertifikası; Başarıyla tamamladığınız seviye sonrasında resmi olarak MEB’e bağlı, Perfect English’in CEFR standartlarında yeterlilik sertifikanızücretsiz olarak tarafınıza sağlanacaktır. Bu vesileyle Perfect English Sertifikası ile eğitim sürecinizi AB’nin ön gördüğü standartlarında belgelendirerek taçlandıracaksınız.

Derslerimiz; Öğrenci sayısı 14-20 arası olan, alanında uzman A1 ve A2 seviyelerinde Türk öğretmenler eşliğinde Türkçe anlatım yoğunluğuyla, B1, B2 ve C1 seviyelerinde Yabancı veya Türk öğretmenler eşliğinde İngilizce anlatım yoğunluğuyla, C2 seviyesinde Native Speaker eşliğinde tamamı İngilizce olarak işlenir.

(SOLDAKİ TABLODAN HAFTALIK PROGRAMINIZA UYAN SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.)

———————————————————————————————————————————————————————————————–
conversationclubStandart Gruplarımızda dersler haftada 2 gün olmak üzere 10 hafta (2,5 ay) sürer. Yoğun gruplarımızda ise dersler haftada 4 gündür ve 5 hafta sürer. Bu gruplarımızda 80 derslik ana programınıza seçtiğiniz haftalık programa göre devam edersiniz. Bunun yanı sıra haftanın 4 günü ücretsiz konuşma kulübü ve telafi saatleri ile haftanızın neredeyse tümünü İngilizce ile geçirirsiniz.

Konuşma kulübünde öğrencilerimiz yabancı veya Türk öğretmenlerle pratik yaparak konuşma becerilerini geliştirirler.

Telafi saatlerinde öğrencilerimiz kaçırdıkları veya tekrar etmek istedikleri konularla ilgili nöbetçi öğretmenlerimizden destek alırlar.

KONUŞMA KULÜBÜ VE TELAFİ SAATLERİ : PAZARTESİ-SALI – ÇARŞAMBA – PERŞEMBE >>> 16:40 – 19:50 ARASI (4’ER SAATTİR) CUMARTESİ – PAZAR : 16.50- 20.00 ARASINDA (4’ER SAATTİR) .

Kayıt Dondurma Hakkı; Öğrencilerimiz, eğitim sürecinde beklenmedik bir durumla karşılaşırlarsa, eğitim süreçlerinin aksamaması için 1 YIL olarak kayıt dondurma işlemi yapabileceklerdir. Bu işlem, devam edilen seviye tamamlandıktan sonra sadece seviye aralarında yapılabilir. Tek seferde kullanılacağı gibi parça parçada dondurabilirsiniz.

Kayıt İptali Hakkı: Öğrencilerimizin KOŞULSUZ OLARAK herhangi bir sebepten dolayı kayıt iptali yaptırma hakları vardır. Kayıt Sözleşmenizde ayrıntılar bulunmaktadır.
—————————————————————————————————————————————————————————————————————————

ÜCRETSİZ KAYNAKLARIMIZ

Avrupa Birliği ve CEFR Standartlarında, Uluslararası geçerliliğe sahip, piyasa değeri 75 TL olan OXFORD Üniversitesi tarafından sağlanan ORJİNAL “New Headway Student’s Book + Workbook + Audio Class CD + I-TUTOR interaktif Eğitim DVD’sinden’’ oluşan eğitim seti kayıt olunan her seviye için ücrete dahil olarak verilmektedir.

ucretsizkaynaklardvd

Oxford Üniversity Press ile PERFECT ENGLISH partnerliğinin bir pozitif yanı da her seviye başlangıcında öğrencilerimiz tamamı orjinal olan Oxford University Press New Headway Fourth Edition serisini ve ayrıca Audio Class dinleme CD’lerini, ve İngilizce eğitiminde büyük bir yenilik olan ve Dünya ile eş zamanlı olarak ilk defa Perfect English’te uygulanan I-TUTOR Eğitim DVD’sini ücretsiz olarak alırlar.

Amacımız, Avrupa standartlarında İngilizce öğrenmenizi sağlamak ve Oxford Üniversitesi’nin hazırladığı, Avrupa’da İngilizce Eğitim Seti olarak kullanılan ve dünyada kabul görmüş bir eğitim setini Türkiye’de eş zamanlı olarak PERFECT ENGLISH öğrencileriyle paylaşarak daha başarılı olmanızı sağlamaktır.

Kaynaklarınızın yanı sıra Oxford Headway ile her seviye için kendi başınıza bilgisayar üzerinde çevrimiçi yapabileceğiniz çalışmalar için TIKLAYINIZ

Ödeme Planı; Her seviye için kartla veya senetle uygun taksitlendirmeler yapılabilmektedir. Ayrıca kayıt esnasında yapılan peşin ödemelerde ve kredi kartıyla yapılan tek çekimlerde % 5 indirim uygulanır. Kredi kartına taksitte WORLD, BONUS ve MAXIMUM kartlarla işlem yapılabilir.(Fiyatlarımıza KDV dahildir.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Formu
Gönder