Sıkça Sorulan Sorular

Perfect Ekibimize En Sık Sorduğunuz Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Perfect Sorular ve Perfect Cevapları

Siz Değerli Öğrencilerimizden Sıkça Sorulan İngilizce Kurs ve Sınavlarla İlgili Soruları derledik ve sizin için bir araya getirdik. En güncel haliyle sizlerin yararlanması için buraya ekledik…Hazırlık atlama eğitimlerimiz Ocak, Haziran ve Eylül sınavları için yapılmaktadır.

Yazın ÖSYM sonuçları açıklandıktan sonra sizin gibi yeni kazanacak olan öğrencilerimiz de tekrar eden öğrencilerimizde kurslarımızdan faydalanabilir. Üstelik kazanacağınız okulun sistemine göre özel olarak oluşturulan gruplarda bu eğitimi alabilirsiniz.

Perfect English İngilizce Hazırlık Atlama Kursu Şubeleri 

Perfect English İngilizce Hazırlık Atlama Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

 

Hızlandırılmış kursumuz Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma saat 10:00-13:10 aralığında olmak üzere sadece Kızılay şubemizde mevcut.

Bu eğitimle 5 haftada bir seviye bitirmeniz mümkün detaylı bilgi için şubelerimize bekleriz.

Perfect English Ankara Kızılay Şube Bilgileri 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

YDS gruplarında öğrencilerimizin alt yapısına göre ön hazırlık ve ana grup şeklinde bir eğitim planı uyguladığımız için ücret farklılık gösterebiliyor. Örneğin altyapınızda eksikler mevcutsa ön hazırlık+ana grup : 2500TL taksit veya peşin ödeme seçeneği ile ücretlendirilir. Lakin altyapınız yeterliyse 1250TL taksit veya peşin ödeme seçeneği ile sadece ana grup eğitimi alabilirsiniz.

 

Perfect English YDS İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English YDS İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Kurumumuz TOEFL gibi hedef skoru bireysel farklılık gösteren ve içeriğinde birden fazla beceri olan  sınav eğitimleri için grup eğitimi yerine özel ders eğitimini uygun  görmektedir. Bu eğitimleri öğrencilerimizin saat-gün uygunluğu, seviyesi, eğitimci tercihi gibi birçok alternatife göre planladığımız için detayları konuşmak üzere öğrencilerimizi şubeye davet ederiz.

Perfect English TOEFL Kursu Şubeleri 

Perfect English TOEFL Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English başarı garantili eğitim modeli uygulamaktadır. Yani öğrenci aldığı eğitim sonunda başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olanı veya aynı eğitimi her hangi bir ücret ödemeksizin tekrar edebilir. Ancak bu tekrarın belli kuralları mevcuttur. Bunlar devamsızlık ve ödevlerin yerine getirilmesi gibi öğrencinin derse katılımını gerektiren durumlardır. Bir öğrenci derslere devamlılık sağlamış, ödevlerini de yerine getirmiş ise başarısızlıkta tüm sorumluluk bize aittir ve eğitim ücret alınmaksızın tekrarlatılır.

Genel İngilizce Seviyeleri Hakkında Detaylı Bilgi için 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Çalışan öğrenci adaylarımıza hafta içi akşam ya da hafta sonu programlarımız ile yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Hafta içi akşam 18: 20 – 21:30 ile hafta sonu sabah ile öğlen programlarımız ile eğitimler sunmaktayız.

Size En Yakın Perfect English Şubeleri 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Diğer eğitim metotlarının aksine Perfect English olarak kurumumuzun amacı sadece grammar bilgisi vermek değildir. Uyguladığımız interaktif metotta sistemimiz size sadece gramer bilgisi vermekle kalmıyor, okuma, konuşma, dinleme, yazma uygulaması da yaptırıyor.

Öğretmenlerimizin dersleri %100 İngilizce işlemesi ister istemez siz öğrencilerimizin derslerde İngilizce konuşmasını sağlıyor.

Ayrıca haftanın 6 günü yararlanabileceğiniz ücretsiz konuşma kulübümüzden de faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Size En Yakın Perfect English Şubeleri 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Perfect English olarak Ankara’nın En Büyük İngilizce Kursu olarak Kurumumuz ‘’Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’’nın belirlemiş olduğu 6 seviye üzerinde eğitim vermektedir.

Genel İngilizce Seviyeleri Hakkında Detaylı Bilgi için 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English Genel İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

1 dönemlik eğitim için başlangıç tarihimiz 3 Şubat.
2018-2019 eğitim-öğretim yılımızda kids gruplarımızın eğitimi Eylül sonu veya Ekim ayı başında başlayacaktır.
Aşağıdaki linkten size en yakın şubemizle irtibat kurarsanız tarihler netleştiğinde sizi bilgilendirebiliriz.

Perfect English İlköğretim İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English İlköğretim Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Şubelerimiz  ‘’Franchising ‘’ olmadığı ve tek bir noktadan denetlenip yönetildiği için her şubemizde alacağınız eğitim kalitesi aynıdır.

Hocalarımız özenle seçilmiş ve her şubemizde eğitim vermek koşulu ile çalışmaya başladığımız tecrübeli eğitmenlerdir.

 

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

Bizim en hassas olduğumuz noktalardan biriside tek bir hedefe odaklı çalışmaktır.
15 seneyi aşkın süredir sadece İngilizce üzerine eğitim veriyoruz.
Tecrübe ve kalitemizin kaynağı budur. ’Bizim niyetimiz elmanın en iyisini üretmek, armutta gözümüz yoktur

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

Yabancı dil eğitimi için yabancı eğitmenler olmazsa olmazlardan diyebiliriz. Bu nedenle formasyon almış yabancı eğitmenleri sistemimizde bulunduruyoruz. Akıcı konuşma pratiği için yabancıların sistemimizde bulunması sizler için de büyük bir faydadır.

Perfect English İngilizce Kursu Şubeleri 

2018-2019 eğitim-öğretim yılımızda kids(çocuk) gruplarımızın eğitimi Eylül sonu veya Ekim ayı başında başlayacaktır. Aşağıdaki şubelerimizle irtibat kurarsanız netleştiğinde sizi bilgilendirebiliriz.

Perfect English Kids (Çocuk) Grubu İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English Kids (Çocuk) Grubu İngilizce Kursu Programları Hakkında Detaylı Bilgi 

Yaz yoğun gruplarımız da 2 seviye eğitimi 2 ay da tamamlıyorsunuz.

Perfect English Yoğun Yaz İngilizce Kursu Şubeleri 

Perfect English Yoğun Yaz İngilizce Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

İlk olarak Genel İngilizce gruplarımızda seviyenizi C1- C2 düzeyine ilerletip akabinde TOEFL eğitiminize başlayabilirsiniz. A2 seviyesinden başladığınızda genel ingilizce eğitiminiz 12 ay sürer.

TOEFL içinde 2 aylık süre içerisinde eğitiminizi tamamlarız. 1.5 – 2 yılın sonunda TOEFL skorunuzu alabilirsiniz.

Perfect English TOEFL Kursu Şubeleri 

Perfect English TOEFL Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

Grup eğitimimiz var.

Alt yapınıza göre YDS Ön Hazırlık + YDS Ana Grup şeklinde katılım sağlamanız gerekecek.

Sonbahar YDS için YDS Ön Hazırlık Gruplarımız Mart ayı içerisinde açılacaktır.

Perfect English YDS Kursu Şubeleri 

Perfect English YDS Kursu Hakkında Detaylı Bilgi 

İngilizce seviyeleri farklı kurs ya da eğitim kurumlarında çeşitli isimlerle adlandırılsa CEFR Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılması (The Common European Framework) da 6 seviyeden oluştuğu belirtilmiştir. Perfect English ingilizce eğitimlerini bu standartlar doğrultusunda vermektedir.

Beginner Seviyesi: Bu seviyede İngilizce bilen kişiler bazı temel kelimeleri bilmektedir. Bu nedenle Beginner seviyesinde olan kişilerin İngilizce anlaması ve İngilizce konuşması çok kolay değildir.

Elemantary Seviyesi: Beginner seviyesinin bir üst seviyesidir. Elementary seviyesinde olan kişiler basit İngilizce kalıplarını bilmektedir. İngilizce kelime bilgisi Beginner seviyesine göre daha fazladır ve basit temel kalıplar ile kurulan cümleleri anlamak biraz daha kolaydır.

Pre-Intermediate Seviyesi: Bu grupta bulunan öğrenciler, daha fazla kelime bilgisi ve daha fazla İngilizce kalıbına hâkimdir. Çok hızlı konuşmaları anlamakta zorlansalar da daha yavaş konuşmaları anlayabilir ve zorlanmadan yanıt verebilirler.

Intermediate Seviyesi: Bu grupta bulunan öğrenciler Intermediate seviye grubunun ortasında bulunurlar. Daha fazla kelimeye ve daha fazla İngilizce kalıba hâkimdirler. Konuşma ve anlama açısında Pre-Intermediate seviyesine göre daha ileri seviyededirler.

Upper-Intermediate Seviyesi: Bu dil seviyesi Intermediate seviyesinin son dil seviyesidir. Bu seviyeye gelen öğrenciler, diğer tüm dil seviyelerinden daha iyi durumdadırlar. Bu dil seviyesindeki öğrenciler kendilerine daha çok güvenir ve ana dili İngilizce olan kişilerle daha akıcı konuşabilirler.

Advanced Seviyesi: Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olan seviye grubudur. Bu seviyede olan kişiler İngilizceyi akıcı derecede konuşabilir, karşısında hızlı konuşan bir kişi daha olsa anlayabilir ve İngilizce kitapları okuyabilir, makale çevirileri yapabilir.


İletişim Formu
Gönder