HAKKIMIZDA | perfectenglish.com.tr

HAKKIMIZDA

Yılların Tecrübesi, Kaliteli Eğitimin Adı!

PERFECT ENGLISH | Hakkımızda


 Perfect English Dil Okulları Hakkımızda Hakkımızda; 2002 Yılında İngilizce Öğretmenleri tarafından kurulan Perfect English Dil Okulları, Genel İngilizce Eğitimi, Akademik İngilizce Eğitimi, İlköğretim İngilizcesi, Kamu Kurumlarına ve Şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda Türkiyenin bir çok yerindeki şubeleşmiş yapısıyla hizmet vermektedir. Öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet vererek Türkiye’de İngilizce eğitim kurumlarının öncüsü haline gelmiştir.

Kurumsal yapısı ve Resmi temsilcisi olduğu Ulusal ve Uluslararası birçok partneriyle ( Oxford University Press , Euro Pass , CEFR , Euro de Council ), Resmi sınav merkezi olduğu bir çok Uluslararası sınavlarla ( TOEFL, TOEIC, IELTS, PEARSON PTE-GMAT), Uluslararası ve ulusal alınan bir çok ödül ve kalite belgesiyle ( ISO-9001 Kalite Belgesi, MEB Ruhsatı , Başbakanlık Yılın En İyi Dil Okulu Ödülü, Çağdaş Gazeteciler Cemiyeti Yılın En İyi Dil Okulu, Oxford University Press England – Türkiyenin En güvenilir dil okulu )  başarıyı koşulsuz ön kriter olarak kabul etmekte, öğrencilerin mutluluğunu ve geleceklerini ciddiye alan bir misyonu üstlenmektedir.

Genel İngilizce,YDS,Hazırlık Atlama, PTE, TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, İlköğretim İngilizcesi ve Kurumsal İngilizce Eğitimleri branşlarında bütün şubelerinde aynı standartlarda eğitim veren kuruluşumuzun, Türkiye’nin alanında uzman ve ingilizce öğretiminde ileri gelen öğretim görevlileri ve öğretmenleriyle oluşturduğu yenilikçi ve dinamik kadrosuyla; Öğrencilerimizin amaçlarına göre alternatif program ve müfredatlar hazırlayarak sonuç odaklı eğitim anlayışını benimsemektedir..

Perfect English, İngilizce Eğitim Hizmetlerinin yanı sıra sadece kendi öğrencilerine verilmek üzere İngilizce yayıncılık hizmetleri de sunmaktadır. Türkiyedeki sınavlar ve İngilizce programları hakkında kendi Yayın departmanının hazırladığı kitapları kullanırken, Uluslararası sınavlar ve ingilizce programları için bizzat bu sınavların yayınlarının Türkiye’ye resmi partner olarak getirilmesini ve öğrencileriyle buluşturulmasını da sağlamaktadır.


vizyonumuzVİZYONUMUZ

İngilizce Eğitim alanında yapılabilinecek yeniliklerin öncülüğünü devam ettirmek ve öğrencilerimiz için uluslararası eğitim imkanlarını verimli ve erişilebilir hale getirmek. İngilizce Eğitim ve İngilizce Eğitim Yayıncılığını temsil eden bir Türkiye markası olarak, Bu alanlarda Türkiye’nin Dünya’ya açılan kapısı olmaktır.

İşini en iyi yapanlarla çalışmak, çalışanlarının potansiyelini dinamik bir çalışma ortamında, mutlu ve huzurlu bir ortamda bulmalarını sağlamak. Bu sayede, verimli hizmete öncelik veren, eğitimi asla hafife almayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kurum olmak. Öğrencilerinin önceliklerini doğru biçimde belirlemek, doğru yönlendirmeler ile geleceklerini emanet edebilecekleri bir danışmanlık sağlamak ve onların geri bildirimlerini görmezden gelmeyerek memnuniyetlerini sürekli kılmak.

Açık fikirli, değişimi ve gelişimi öncelikleri içinde kabul eden, kurumsal standartlarından taviz vermeyen, başarıları deneyime, deneyimleri başarıya dönüştüren bir kurum olmaktır.

Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder