TOEIC Sınav Kursları | perfectenglish.com.tr

TOEIC Sınav Kursları

TOEIC (Test Of English for International Communication)

TOEIC Sınav Kursları


TOEIC Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program !

Öğrencilerimiz Ankara şubeleri TOEIC kursları programlarımızla Eğitimin sonunda katılımcılarımız global iletişim prosedürlerine ve iletişim standartlarına hakim olarak iş mülakatlarında belirgin bir dinleme yetisi kazanırlar. Elde ettikleri donanımlı kelime hazinesi ve zengin ingilizce altyapısıyla yazılı iletişimleri daha başarılı hale gelir.
Öğretmenlerimiz TOEIC sınavı üzerine çalışan, alanında uzman ve TOEIC konusunda tecrübe sahibi olan, TOEIC sınav sistemini sürekli takip edip ve bu doğrultuda sürekli kendini yenileyen ve kendilerini sürekli geliştiren akademik bir eğitmen kadrosu ile hazırlanacaksınız.

 Ankara şubeleri TOEIC kursu programlarımıza uygun İngilizce seviyesiyle başlamış kişilerde 800 ve üzeri puan alma oranı % 60 iken, programı düzenli takip eden ve verilen sorumluluklarını tamamıyla yerine getiren kişilerde 800 ve üzeri puan alma oranı % 80–85 gibi yüksek bir seviye ye varmaktadır.
Eğitimlerimiz, çalışan kişilerin de katılabileceği saatler düşünülerek belirlenen gün ve saatlerde toplam 100 ders saati olarak verilmektedir. Kısa bir gramer tekrarının ardından reading ve listening bölümlerinde karşınıza çıkabilecek soru tiplerini, bu soruların çözümlerini öğrenir ve pratiğinizi artırmaya yönelik çalışırsınız. Öğrendiğiniz en çok kullanılan kelimeler ve pratik çözüm yolları ile sınavı bitirme hızınızı arttırmış olursunuz.
TOEIC özel ders programlarımızda Yoğunlaştırılmış gruplarımızda her gün 4 ders saatinden sınava kalan süre göz önünde bulundurularak haftada 3-5 güne kadar çıkabilmektedir. Özellikle son zamanlarda TOEIC sınav içeriği gereği en fazla talep alan ve bizlerinde size gönül rahatlığıyla önereceği en güçlü tavsiye TOEIC özel ders programlarından istifade etmenizdir.

TOEIC Ne Demek?
Nasıl Bir Sınavdır!

TOEIC (Test of English for International Communication), günlük iş İngilizcesini test eden uluslararası bir sınavdır. Tüm ülkeler tarafından kabul görülen TOEIC, ETS tarafından, işletmeler için özel olarak uygulanan ve İngilizce düzey belirleme amacıyla yapılan bir sınavdır. TOEIC, her yıl 60’tan fazla ülkede, 3 milyondan fazla kişi ve binlerce uluslararası kurum tarafından kullanılmaktadır. TOEIC Türkiye’de genellikle bankalar, kurumsal şirketler ve danışmanlık firmaları tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca TOEIC yurtdışında da oldukça yaygın olarak kabul edilen bir sınavdır. 

TOEIC Sınavına Kimler Katılabilir ve İngilizce Seviyesi Ne Olmalıdır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

TOEIC iş başvurularında rakiplerinden bir adım önde olmak isteyenler, öğrenciler veya özellikle TOEIC sınavı isteyen kurumlara başvuracak olanların katıldığı bir sınavdır. Bu sınavda başarılı bir skor elde edebilmek için en az upper-intermediate seviyesini bitirmiş olmak gerekmektedir. Telefon yoluyla ilinizdeki sınav başvuru merkezlerinden randevu alarak başvuru yapılabilmektedir. 

TOEIC Sınav Süresi Ne Kadardır ve Geçerli Skor Nedir?
Sınava Gireceğiniz En Doğru Zaman !

TOEIC, toplam 200 sorudan oluşan bir sınavdır. Sınav, okuma ve dinleme şeklinde iki bölümden oluşur. Sorular çoktan seçmelidir.Sınavın toplam süresi 120 dakikadır.  Program sonundaki hedef, tavan puan olan 990 üzerinden en az 800 puan alınmasıdır. Yalnız başvuru yapacağınız kuruma göre farklı puan istenebilir, sınav eşdeğerlik tablosuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sınav sonrasında alınan sonuç belgesinin geçerliliği 2 yıldır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder