YDS Sınavı İngilizce Kursları | YDS | Perfect English İngilizce Kursları

YDS Sınavı İngilizce Kursları

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Ön Hazırlık Sınav Kursları

YDS Sınavı İngilizce Kursları


YDS Sınav Kursları Hakkında
YDS Bizim İşimiz!

Perfect English Ankara şubeleri YDS kursları programında YDS dersleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilir. Bu kadronun hepsi YDS kursu ankara platformunda isim yapmış ve YDS sınavı hakkında YDS yayınları bulunan yazarlardan oluşmaktadır.
Perfect English Ankara şubeleri YDS kursu eğitimi süresince öğrencilerin İngilizce altyapısını geliştirmeyi, öğrencileri YDS sınav formatıyla ve karşılaşacağı YDS soru tipleriyle tanıştırmayı, YDS sınav süresini en iyi şekilde değerlendirebilmek adına YDS soruları ve çözümleri hakkında kısa yollar ve stratejiler öğretmeyi ve %100 başarı garantisi hedeflemekteyiz. Ayrıca Öğrencilerimiz kurumumuzda yapılan özgün YDS denemeleri sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki artışı gözlemleme şansı bulur.

YDS Sınavında Başarı

YDS Programlarımız iki ana bölümden oluşur; Bunlardan bir tanesi YDS Ön Hazırlık Kursları, Diğeri ise YDS ana grup Kurslarıdır.
YDS Ön Hazırlık Kursları ve YDS ana grup Kursları ders vardiyaları Hafta içi akşam, Hafta sonu sabah ve Hafta sonu öğlen’den oluşmaktadır. Haftada 2 gün üzerinden yapılan programlarımızda, Bir günde 4 ders saati verilmekte olup, Sınav tarihlerinden yaklaşık 6 ay önce gruplarımız açılmaktadır.
100 saat YDS Ön Hazırlık Programı + 100 saat YDS Ana Grup Programı olarak öğrencilerimizi başarılı bir sonuca ulaştırmak için Genel Toplamda 200 saatlik program uygulamaktayız.
Yds kursları Ankara şubelerinde Yoğunlaştırılmış gruplarımızla, her gün 4 ders saatinden sınava kalan süre göz önünde bulundurularak haftada 3-5 güne kadar programlar yaptırılarak gruplar açılabilmektedir.

YDS Ön Hazırlık Kurslarımız Hakkında
Hedefinize ve Seviyenize Yönelik En Doğru Programı Sunuyoruz

YDS Ön hazırlık kursu programlarımız, genellikle İngilizce alt yapısı çok iyi olmayan öğrencilerin İngilizce bilgilerini geliştirmek ve bu bilgileri YDS sınav stratejileri olarak nasıl kullanacakları hakkında detaylı eğitime alındığı programlardan oluşur.
YDS Ön hazırlık kurslarında konularının tamamı, kelime, çeviri ve gramer yapıları başta olmak üzere detaylıca anlatılarak, öğrencinin İngilizce altyapısının güçlendirilmesi hedeflenmektedir. Yds Ön hazırlık kursu, öğrencileri sağlıklı ve garantili bir şekilde YDS ana grup kurslarına taşıyan kapsamlı bir programdır.

YDS Sınavında Doğru Adres

YDS Ön hazırlık programımız YDS sınavında hedeflenen puana göre veya öğrencimizin İngilizce seviyesine göre önem kazanır. Örnek olarak sınavdan daha önce 30-40 puan almış bir aday veya İngilizce seviyesi Elemantary (Başlangıç ) veya Pre-Intermediate (başlangıç-üstü) olan bir aday kesinlikle ön hazırlık programına katılmalıdır.

YDS Ana Grup Kurslarımız Hakkında
Artık Sınava ve İstediğiniz Sonuca Bir Adım Daha Yakınsınız

YDS ana grup Kursları genellikle İngilizce alt yapısı iyi olan öğrencilerin İngilizce bilgilerini YDS sınav stratejilerinde profesyonel olarak nasıl kullanacakları hakkında detaylı eğitime alındığı programlardan oluşur.
YDS ana grup Kurslarında konularının tamamı, kelime, çeviri ve gramer yapıları başta olmak üzere detaylıca anlatılmanın yanı sıra daha fazla kelime bilgisi ve soru çözme stratejisine dayanmaktadır.
Öğrencinin İngilizce altyapısının güçlüyken soruları çözme ve zamanı daha verimli kullanarak çok başarılı sonuçların alınması hedeflenmektedir. YDS ana grup Kursları öğrencileri sağlıklı ve garantili bir şekilde YDS’den istedikleri puanı almaya taşıyan stratejiye ve formüle ağırlık veren bir programdır. Hedeflediğiniz sınav sonucunu alamamanız durumunda 

YDS Grup Programlarımız

YDS Ana grup programımız YDS sınavında hedeflenen puana göre veya öğrencimizin İngilizce seviyesine göre önem kazanır. Örnek olarak Sınavdan 50-60 puan arası almış bir aday veya İngilizce seviyesi Intermediate (orta-üstü seviye) veya Upper – Intermediate (ileri seviye) olan bir aday kesinlikle YDS ana grup kursları hazırlık programına katılmalıdır.

 YDS%100 Başarı Garantisi Veriyoruz!!

Hedeflediğiniz puanı alamadığınız ve %10 luk devamsızlık sınırını aşmayarak derslere katılım sağladığınız takdirde,  Hedeflediğiniz puanı alana kadar  Yds Ana Grup programlarımıza Ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

YDS Konuşma Klubü Üyeliği Hakkında
Yds eğitiminiz sonrasında konuşmanızı geliştirmek üzere yabancı eğitimciler eşliğinde haftada 6 gün  18:20 ile 19:50  saatleri arası sınırsız olarak  katılım hakkı kazanmış oluyorsunuz.

YDS Ücretsiz Kelime ve Telafi Dersleri Hakkında
Başarı Garantili Eğitim Taahhüdü

YDS Ön Hazırlık Kursları ve YDS ana grup Kursları devam ederken, dersi kaçıran öğrencilerimiz aynı konunun işlendiği diğer sınıflarda derse katılabilmekte ve bu sebeple ders kaybı yaşamamaktadır. Ayrıca, Öğrencilerimiz gerek duydukça haftanın 6 günü sınırsız olarak Yds hocası ile birebir telafi dersi alma şansına sahiptirler.

YDS Ücretsiz Yayın Seti Hakkında
Her Yıl Güncellenen ve Sınava En Yakın Müfredat!

YDS Ön Hazırlık Kursları ve YDS ana grup Kurslarında Yayın ve materyal olarak Perfect English YDS Eğitim seti öğrencilerimize kurumumuz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Bu vesileyle herhangi bir ek bir materyale gerek kalmayacaktır.
1 adet YDS Grammer Kitabı, 1 adet YDS Kelime kitabı, 1 adet YDS Reading kitabı, 10 Adet özgün deneme dergisi, 8 Adet Çıkmış sınavlar Arşivi, 6 Adet tarama dergisi

YDS ‘de En Yüksek Ders Saati Garantisi!
Bu Programla Başarı Kesin

100 saat YDS Ön Hazırlık Programı + 100 saat YDS Ana Grup Programı olarak öğrencilerimizi başarılı bir sonuca ulaştırmak için Genel Toplamda 200 saatlik YDS eğitim programı sağlayan tek kurum olduğumuz için bizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. YDS’de noter tasdikli resmi başarı oranımız % 89 dur.

YDS Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

YDS, ülkemizde ÖSYM tarafından yapılan “Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı”dır. YDS, Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı (KPDS) ve Üniversitelerarası Kurul Dil Sınavı (ÜDS) yerine getirilmiş olan ve yabancı dil seviyesini gramer, okuduğunu anlama ve büyük oranda kelime bilgisi açısından ölçen ve test usulü yapılan bir akademik dil sınavıdır.

YDS’ye Kimler Katılabilir?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

YDS’ye katılım yelpazesi oldukça geniştir. Bu doğrultuda şu kişiler YDS’ye başvurabilirler: Yüksek lisans programlarına başvuracak lisans programı mezunları ya da öğrencileri,KPSS yabancı dil puanıyla başvuru yapacak adaylar,Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,Dil tazminatı almak ya da yurt dışı görevleri nedeniyle yabancı dil seviyesini belgelemesi gereken kamu çalışanları,Öğretim üyesi dışında kalan öğretim görevlisi kadrolarına naklen ya da açıktan ataması yapılacak akademisyenler, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar,Yurt dışında öğrenim görüp de diploma denkliği almak isteyen adaylar YDS sınavına başvurabilirler.

YDS’ye Nasıl Kayıt Olunur? İçeriği Nasıldır? Süresi Ne Kadardır?
Detayların Başarınıza Faydası!

YDS sınavlarının başvuruları internet üzerinden veya ÖSYM Bürolarından yapılır. 
80 sorudan oluşan YDS’de her soru 1,25 puan değerindedir. Sınavda sadece doğru cevaplar değerlendirmeye alınmaktadır. Yanlış cevaplar değerlendirilmemektedir. 
Sınav süresi 180 dakika olup sınavın ilk 110 ve son 15 dakikasında sınavdan çıkılması yasaktır. 

YDS’de Geçerli Puan Tablosu ve Dil Tazminat Hakkı Nasıldır?
Başarınız Doğrultusunda Ücret Artışı!

YDS’den doçent adaylarının en az 65 puan, doktora ve sanatta yeterlilik adaylarının en az 55 puan almaları gerekir. Akademik kadro ilanları için ise her üniversite ve bölüm kendi taban puanını belirlemektedir.
Ortalama olarak YDS’den 65 puan alan aday başarılı sayılabilir. 90 – 100 arasındaki puanlar (A) seviyesi, 80 – 89 arasındaki puanlar (B) seviyesi, 70 – 79 arasındaki puanlar (C) seviyesi, 60 – 69 arasındaki puanlar (D) seviyesi, 50 – 59 arasındaki puanlar (E) seviyesi olarak değerlendirilmektedir.

YDS Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir ve Sınav Tarihleri Nelerdir?
Sınava Gireceğiniz En Doğru Zaman!

ÖSYM, yapılan sınavın süresiz geçerli olduğunu açıklamış olmasına rağmen üniversiteler ya da bazı kurumlar kendi şartlarını belirleyip sınav geçerliliğinin süresiyle ilgili limit koyabilmektedirler. Dolayısıyla sınava hazırlık sürecinde YDS puanının kullanılacağı kurumdan bu bilginin kontrol edilmesi gerekir. Bununla birlikte sınav sonucu, dil tazminatı için 5 yıl süreyle geçerlidir.
Sınava birkaç kez girmiş adayların aldıkları sonuçlar içinde en yüksek olanı geçerli sayılmaktadır.İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere yılda 2 kez yapılır. 2018-YDS İlkbahar Dönemi Sınavı 01 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sınava başvurular ise 07-15 Şubat 2018 tarihleri arasında alınacaktır. 2018-YDS Sonbahar Dönemi Sınavı 09 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sınava başvurular 18-26 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacaktır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder