Elementary (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu A2 | perfectenglish.com.tr

Elementary (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu A2

Başlangıç Seviyesi İngilizce Kursu

Elementary (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu A2


Elementary (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu Hakkında?
En doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla!

Genel İngilizce kursları elementary seviyesinde İngilizce ile gerçek anlamda tanışmanız sağlanır. Genel İngilizce eğitiminin ikinci ama en temel aşamalarından bir tanesidir. Bu seviye kendisini İngilizcenin nasıl anlaşılır kılınabileceği, tanıtılabileceği, sevdirilebileceği, özgüven kazanılarak sosyalleştirilebileceğine odaklanarak tanımlar. Perfect English, İngilizce eğitim seviyelerini, öğretmenlerini, yayınlarını ve müfredatını bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak oluşturur. İngilizceyi tanıma ve öğrenmenin heyecanını yaşayacağınız bu seviyede, Perfect English’in size sunmuş olduğu imkanlarla İngilizcenin zevkli ve eğlenceli olarak da öğrenilebileceğini görmüş olacaksınız. “ Anlıyorum, ama konuşamıyorum” klişesini tamamen unutacak ve bu özgüvenle konuşulanları anlıyor ve İngilizce cevaplar verebiliyor olacaksınız. Her şeyden önemlisi artık İngilizceyi tam anlamıyla öğreneceğinize inanmış olacaksınız. Bu seviyede temel zamanları kavramanız, gündelik hayatınızda karşınıza çıkabilecek konular üzerinde İngilizce cümleler kurmanız, Perfect English’te sıkça yapılan egzersizler ile öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve İngilizce konuşma konusunda özgüveninizi arttırmanız sağlanacaktır.

Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir
En iyisi için her şeyi düşündük!

Perfect English olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 Saat Eğitimle 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Inter aktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler, Konuşma Kulüpleri ve Telafi dersleri Hakkında
Sınırsız İngilizce Eğitimi Garantisi!

Perfect English İngilizce kursu Ankara şubelerinde olmak üzere Öğrencilerine haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla yabancı eğitmenler eşliğinde konuşma dersleri sunmanın yanı sıra haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla İngilizce ders öğretmenleri eşliğinde birebir İngilizce etüd dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Bu vesileyle normal ingilizce derslerinin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle ingilizce öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

İngilizce Ücretsiz Seviye Tekrarı Hakkı!
Öğretme Garantili Eğitim Taahhüdü!

Öğrencilerimizin devamsızlığının % 10’u aşmadığı durumlarda seviye atlama sınavında başarısız olunduğunda, Perfect English size bulunduğunuz seviyeyi defalarca ücretsiz olarak alma hakkı vermektedir. Öğrenene ve geçene kadar ücretsiz seviye tekrarı hakkı sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde İngilizce öğrenme sürecinizi garantili eğitim taahhüdü altına almaktayız.

İngilizce Kurslarımıza Yaşam Boyu Üyelik Hakkı
Siz bıraksanız da biz sizi Bırakmayız!

Öğrencimiz olduğunuz taktirde eğitim programınız bitse bile, aktivitelerin tamamına hiçbir ücret ödemeden Perfect English İngilizce Kursları şubelerinin tamamında geçerli olamak üzere aktivitelere, konuşma klüplerine ve telafi derslerine yaşam boyunca katılma hakkı kazanacaksınız. Bu uygulama sayesinde ingilizce pratiği elden bırakmadan tekrar yapabilecek ve  İngilizcenizi sürekli geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Bir seviyede En Yüksek Ders Saati
Boş zamanlarınızı İngilizce İle Dolduracağız!

Perfect English İngilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 saat İngilizce eğitim sunuyoruz. Zaman yönüyle yoğunluğu olan öğrenci adaylarımıza aynı programı yoğunlaştırılmış şekilde daha kısa sürelerde de verebilmekteyiz. Bu uygulama sayesinde Ankara İngilizce kursları içerisinde bir seviyede en fazla ders saatini vermekteyiz.

Neden Perfect English’i Tercih etmelisiniz ?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!

Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamının akademik, alanında uzman aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve Tesol dil sertifikasına sahip olmasıyla, Şubeleşmiş kurumsal yapısıyla, AB standartlarındaki derslikleriyle, Uluslar arası geçerliliği olan Orijinal ve Yabancı yayınları ücretsiz vermesiyle, Bütün şubelerinin MEB’e bağlı dil okulu statüsünde ruhsatlı olmasıyla, Bir seviyede toplamda öğrenciye en fazla ders saatini en uygun bütçelerle sunan ilk ve tek İngilizce kursu olmasıyla, Ankara da En fazla şubeli kurum olmasıyla, Öğrencilerine Her seviye sonunda seviye mezuniyet sertifikası sunmasıyla, En çok tercih edilen ve öğrencisi en fazla olan İngilizce kursu olmasıyla, Resmi Devlet Kurumlarınca ve Uluslar arası Kuruluşlarca defalarca değişik zamanlarda en iyi dil okulu seçilmiş olmasıyla ve birçok konuda sektörün en güvenilir kurumu olmasından ötürü gönül rahatlığıyla hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder