Pre-Intermediate (Ön-Orta) Seviye İngilizce Kursları B1 | perfectenglish.com.tr

Pre-Intermediate (Ön-Orta) Seviye İngilizce Kursları B1

Orta Seviye İngilizce Kursu

Pre-Intermediate (Ön-Orta) Seviyesi İngilizce Kursları B1


Pre-Intermediate (Ön-Orta) Seviyesi İngilizce Kursu Hakkında
En Doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla!

Genel İngilizce kursları programlarında Pre-intermediate seviyesi Genel İngilizce kurs programının ikinci aşamasının birinci seviyesidir, başlangıç (elemantary) seviyesinde öğrendiklerinizi daha da geliştirerek İngilizce temelinizi iyice sağlamlaştırırsınız.
Pre-Intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz devam ederken öğrendiklerinizi daha fazla pratiğe dökebileceksiniz. Önceki seviyede anlamakta güçlük çektiğiniz cümleleri kolaylıkla anlayabilecek ve hatta basit diyalogların haricinde daha uzun soluklu diyaloglar, cümleler kurabilecek ve İngilizce konuşurken kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.
Aynı zamanda bu seviyede derslerde işlenen konular itibariyle; İngilizce dinleme, İngilizce konuşma ve İngilizce yazma çalışmalarıyla öğrendiğiniz bilgiler desteklenip daha iyi geliştirebileceğiniz hale gelecektir.
İngilizce Kelime eğitimlerinin ön plana çıkmaya başladığı bu seviyede yeni öğrendiğiniz kelimelerle pratikler yapacak, bu kelimeleri İngilizce cümle yapıları içerisinde kullanacak ve eş zamanlı olarak İngilizce gramer bilginiz sürekli gelişecektir.
Genel İngilizce kurs programında İngilizcenin üçüncü seviyesi olan bu seviyeyi İngilizce bilgilerinizi pekiştirdiğiniz ve başarı ile bitirdiğiniz takdirde, daha kapsamlı bir İngilizce kelime bilgisine sahip olacak, daha uzun soluklu İngilizce cümle yapılarıyla iletişimler kurabilecek, İletişim kurarken daha akıcı İngilizce konuştuğunuzu, İngilizce telafuzunuzun daha anlaşılır olduğunu ve ingilizce kelimeleri daha zengin kullandığınızı fark edecek ve daha özgüvenli hissedeceksiniz.

Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir ?
En iyisi için her şeyi düşündük!

Perfect English ingilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 Saat Eğitimle, 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Inter aktif Programlı ücretsiz orijinal İngilizce yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler, Konuşma Kulüpleri ve Telafi dersleri Hakkında 
Sınırsız İngilizce Eğitimi Garantisi !

Perfect English İngilizce kursu Ankara şubelerinde olmak üzere Öğrencilerine haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla yabancı eğitmenler eşliğinde konuşma dersleri sunmanın yanı sıra haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla İngilizce ders öğretmenleri eşliğinde birebir İngilizce etüd dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Bu vesileyle normal ingilizce derslerinin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle ingilizce öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

İngilizce Ücretsiz Seviye Tekrarı Hakkı
Öğretme Garantili Eğitim Taahhüdü!

Öğrencilerimizin devamsızlığının % 10’u aşmadığı durumlarda seviye atlama sınavında başarısız olunduğunda, Perfect English size bulunduğunuz seviyeyi defalarca ücretsiz olarak alma hakkı vermektedir. Öğrenene ve geçene kadar ücretsiz seviye tekrarı hakkı sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde İngilizce öğrenme sürecinizi garantili eğitim taahhüdü altına almaktayız.

İngilizce Kurslarımıza Yaşam Boyu Üyelik Hakkı
Siz bıraksanız da biz sizi Bırakmayız!

Öğrencimiz olduğunuz taktirde eğitim programınız bitse bile, aktivitelerin tamamına hiçbir ücret ödemeden Perfect English İngilizce Kursları şubelerinin tamamında geçerli olamak üzere aktivitelere, konuşma klüplerine ve telafi derslerine yaşam boyunca katılma hakkı kazanacaksınız. Bu uygulama sayesinde ingilizce pratiği elden bırakmadan tekrar yapabilecek ve  İngilizcenizi sürekli geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Bir seviyede En Yüksek Ders Saati
Boş zamanlarınızı İngilizce İle Dolduracağız!

Perfect English İngilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 saat İngilizce eğitim sunuyoruz. Zaman yönüyle yoğunluğu olan öğrenci adaylarımıza aynı programı yoğunlaştırılmış şekilde daha kısa sürelerde de verebilmekteyiz. Bu uygulama sayesinde Ankara İngilizce kursları içerisinde bir seviyede en fazla ders saatini vermekteyiz.

Neden Perfect English’i Tercih etmelisiniz ?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!

Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamının akademik, alanında uzman aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve Tesol dil sertifikasına sahip olmasıyla, Şubeleşmiş kurumsal yapısıyla, AB standartlarındaki derslikleriyle, Uluslar arası geçerliliği olan Orijinal ve Yabancı yayınları ücretsiz vermesiyle, Bütün şubelerinin MEB’e bağlı dil okulu statüsünde ruhsatlı olmasıyla, Bir seviyede toplamda öğrenciye en fazla ders saatini en uygun bütçelerle sunan ilk ve tek İngilizce kursu olmasıyla, Ankara da En fazla şubeli kurum olmasıyla, Öğrencilerine Her seviye sonunda seviye mezuniyet sertifikası sunmasıyla, En çok tercih edilen ve öğrencisi en fazla olan İngilizce kursu olmasıyla, Resmi Devlet Kurumlarınca ve Uluslar arası Kuruluşlarca defalarca değişik zamanlarda en iyi dil okulu seçilmiş olmasıyla ve birçok konuda sektörün en güvenilir kurumu olmasından ötürü gönül rahatlığıyla hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder