İlköğretim İngilizce Kursları | perfectenglish.com.tr

İlköğretim İngilizce Kursları

İlköğretim Çağındaki Çocuklarımız için Daha İyi Bir Gelecek

İlköğretim İngilizce Kursları


İlkokul İngilizcesi Kursları Hakkında?
En doğru Yerde, Kendi İngilizce Seviyenden Başla!

Perfect English olarak ilkokul İngilizcesi kursları öğretimini çocukların yaş ve İngilizce seviyelerini göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Öncelikle öğrencilerimize Seviye Tespit Sınavı (STS) uygulanarak İngilizcedeki bilgi ve beceri düzeylerini belirlemekteyiz. Bu sınav sonrasında öğrencilerin seviyelerine göre ayrılmış sınıflara yerleştirmekteyiz.
Okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
Öğrencilerimize haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla ders öğretmenleri eşliğinde birebir etüt dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. İlkokul İngilizcesi programlarımız eşliğinde öğrencilerimiz, İngilizceyi alışılmış yöntemlerle değil, aktiviteler ve müzikler eşliğinde eğlenceli bir şekilde öğrenecek.

Sadece okuma-yazma ve teorik bilgilerle sınırlı kalmayıp pratikle ve İngilizceyle sosyalleşerek ingilizce konuşma akıcılığı kazanmaları sağlanacak, Okul derslerinde İngilizce başarılarını arttırarak, İngilizce kullanımındaki özgüveni yaşıtlarına göre yükselecek, arkadaşlarıyla ve yabancılarla İngilizce İletişim kurmaktan çekinmeyecek, İngilizce derslerinde ve günlük yaşantısında kendilerini daha özgüvenli ve rahat hissedeceklerdir.

İlkokul İngilizcesi Kursları Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir?
Çocuklarımız için Her Zaman En İyisini Düşündük!

Perfect English olarak bir eğitim seviyesinde toplamda 100-120 Saatlik Eğitimle 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Interaktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Neden Perfect English’i Tercih Etmelisiniz?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!


Perfect English’te İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp İngilizceyi severek öğrenme merkezli aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin İngilizceyi sevmelerini ve derslerine odaklanmasını amaçlanmaktayız.
Açılan gruplarımız öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine göre özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanmış olur.
Perfect English’te Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları, ingilizce eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı, formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.
Düzenli olarak yapılan sınavlarla öğrencilerimizin gelişimi kontrol edilir.Eksiklikler varsa şayet sınırsız ve ücretsiz birebir etüt dersleriyle tamamlanır.
Velilerimiz dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili sürekli haberdar edilir. Eğitim Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde yardımcı olmak için her zaman hazırdadırlar.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder