Üniversite İngilizce Kursları | perfectenglish.com.tr

Üniversite İngilizce Kursları

Üniversite Çağındaki Gençlerimiz için Daha İyi Bir Gelecek

Üniversite İngilizce Kursları


Üniversite İngilizcesi Kursları Hakkında?
En Doğru Yerde, Kendi İngilizce Seviyenden Başla!

Üniversiteye kadar branş derslerinden şartları zorlayarak başarılı olmuş öğrencilerin üniversiteyi kazandıktan sonra İngilizce derslerinde zorlanması karşısında bu ihtiyaçtan yola çıkan kurumumuz işte tamda bu noktada İngilizce eğitiminde etkin bir görev üstlenmiştir.
Perfect English olarak Üniversite İngilizcesi öğretimini öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Öncelikle öğrencilerimize Seviye Tespit Sınavı (STS) uygulanarak İngilizcedeki bilgi ve beceri düzeylerini belirlemekteyiz. Bu sınav sonrasında öğrencilerin seviyelerine göre ayrılmış sınıflara yerleştirmekteyiz.
Perfect English olarak Üniversite ingilizcesi kursları programlarımızla üniversite öğrencilerinin hem İngilizce öğrenmeleri ve kendilerini geliştirmeleri hedeflenmiş hem de üniversite derslerine de yardımcı olmak amaçlanmıştır.

Üniversite İngilizcesi Kursları Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir?
Gençlerimiz için Her Zaman En İyisini Düşündük!

Perfect English olarak üniversite İngilizcesi kursları Ankara programımızda bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 Saat Eğitimle 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Interaktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler, Konuşma Kulüpleri ve Telafi dersleri Hakkında? 
Sınırsız İngilizce Eğitimi Garantisi !

Perfect English üniversite ingilizce kursu Ankara şubelerinde olmak üzere Öğrencilerine haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla yabancı eğitmenler eşliğinde konuşma dersleri sunmanın yanı sıra haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla İngilizce ders öğretmenleri eşliğinde birebir İngilizce etüt dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Bu vesileyle normal ingilizce derslerinin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle ingilizce öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

İngilizce Ücretsiz Seviye Tekrarı Hakkı!
Öğretme Garantili Eğitim Taahhüdü!

Öğrencilerimizin devamsızlığının % 10’u aşmadığı durumlarda seviye atlama sınavında başarısız olunduğunda, Perfect English size bulunduğunuz seviyeyi defalarca ücretsiz olarak alma hakkı vermektedir. Öğrenene ve geçene kadar ücretsiz seviye tekrarı hakkı sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde İngilizce öğrenme sürecinizi garantili eğitim taahhüdü altına almaktayız.

İngilizce Kurslarımıza Yaşam Boyu Üyelik Hakkı?
Siz Bıraksanız da Biz Sizi Bırakmayız!

Öğrencimiz olduğunuz taktirde eğitim programınız bitse bile, aktivitelerin tamamına hiçbir ücret ödemeden Perfect English İngilizce Kursları şubelerinin tamamında geçerli olmak üzere aktivitelere, konuşma klüplerine ve telafi derslerine yaşam boyunca katılma hakkı kazanacaksınız. Bu uygulama sayesinde ingilizce pratiği elden bırakmadan tekrar yapabilecek ve  İngilizcenizi sürekli geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Bir seviyede En Yüksek Ders Saati?
Boş Zamanlarınızı İngilizce ile Dolduracağız!

Perfect English İngilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 saat İngilizce eğitim sunuyoruz. Zaman yönüyle yoğunluğu olan öğrenci adaylarımıza aynı programı yoğunlaştırılmış şekilde daha kısa sürelerde de verebilmekteyiz. Bu uygulama sayesinde Ankara İngilizce kursları içerisinde bir seviyede en fazla ders saatini vermekteyiz.

Neden Perfect English’i Tercih Etmelisiniz?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!


Perfect English’te İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp İngilizceyi severek öğrenme merkezli aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin İngilizceyi sevmelerini ve derslerine odaklanmasını amaçlanmaktayız.
Açılan gruplarımız öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine göre özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanmış olur.
Perfect English’te Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları, ingilizce eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı, formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.
Düzenli olarak yapılan sınavlarla öğrencilerimizin gelişimi kontrol edilir.Eksiklikler varsa şayet sınırsız ve ücretsiz birebir etüt dersleriyle tamamlanır.
Velilerimiz dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili sürekli haberdar edilir. Eğitim Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde yardımcı olmak için her zaman hazırdadırlar.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar


İletişim Formu
Gönder