İngilizce Dil Kursları Ankara |  İngilizce Dil Kurslarında Kalite;Perfect English

İngilizce Dil Kursları Ankara |  Perfect English

PERFECT ENGLISH: Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!

İngilizce Dil Kursları Ankara | Perfect English

 

GENEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARIMIZ

A.) STANDART İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMLARIMIZ;

Genel İngilizce kursları Avrupa Dil Standartları gereği toplamda 6 seviyeden oluşmakta ve her seviye için standart genel toplamda 200 ders saatini kapsamaktadır.Buna ek olarak, haftanın her günü sınırsız katılım hakkıyla yabancı eğitmenler eşliğinde ücretsiz konuşma dersleri ve ders hocaları eşliğinde bire bir etüt imkanı öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Bir ders saati 40 dakikadır. Yapılan ücretsiz ingilizce seviye tespit sınavı ile öğrenciler kendilerine en uygun seviyedeki ingilizce programlarına yönlendirilmektedir.

B.) YOĞUNLAŞTIRILMIŞ İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARIMIZ;

Yoğun İngilizce kursu programlarımızda sabah, öğlen ve akşam programlarımızda bir seviye ihtiyaca göre planlanarak bazen 4 haftada bazen de 5 hafta da tamamlanmaktadır. Her bir seviye de 200 saat ingilizce eğitim verilmektedir


İLKÖĞRETİM VE LİSE İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARIMIZ

İlköğretim ve lise öğrencilerine eş zamanlı olarak hem ingilizce’yi severek öğretmek hem de okuldaki İngilizce derslerinde başarılı olabilmeleri için programlanmış ingilizce kurslarımızla öğrencilerimizin konuşma ve anlama becerilerini geliştirerek günlük yaşamda kendilerini ifade edebilme yeteneğini kazandırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca öğrencilerimize ilköğretim ve lise İngilizce kursu programlarımızda, ders öğretmeni eşliğinde sınırsız olarak bire bir ingilizce etüt imkanı sunmaktayız.
 


ÖZEL DERS ve AKADEMİK SINAVLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMLARIMIZ

1-) YDS KURSLARI PROGRAMLARIMIZ;

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve açılımı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı olan merkezi bir yabancı dil sınavdır. Sınav 80 sorudan oluşur. Yanlışlar doğruları götürmez ve soruları cevaplandırmanız için size tanınan süre 150 dakikadır. Her doğru cevap 1.25’ lik bir puan seviyesine karşılık gelmektedir. Sınava herkes başvurabilir.Perfect English YDS kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları, Noter Onaylı %81,8 başarı oranı ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

 

2-) LYS-5 KURSLARI PROGRAMLARIMIZ;

Liselerin Yabancı Dil sınıflarından çıkışlı ve üniversitede İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İspanyolca ve İtalyanca gibi üniversitelerin Dil Bölümlerinde lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin katıldığı sınavdır.Perfect English LYS-5 kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. 

 


  

HAZIRLIK ATLAMA VE HAZIRLIK DESTEK KURSU PROGRAMLARIMIZ

Ülke çapında İngilizce eğitimi yapan tüm 4 yıllık fakülte ve 2 yıllık meslek yüksekokul öğrencileri için hazırlık sınıflarına ve programlarına paralel her seviyede eğitim vermekteyiz. (Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Pre-Faculty)

Perfect English Hazırlık Atlama ve Destek kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.Her Üniversitenin Bilkent, ODTÜ, Hacettepe, Ankara, Gazi, İTÜ, Boğaziçi, YTÜ, Atılım, Çankaya, Başkent ve Türkiye çapında KKTC’deki diğer üniversitelerde okuyan veya okuyacak öğrencilere Hazırlık atlama sınavı sistemine göre özel grup oluşturma,Üniversitelerin geçmiş yıllarda yaptığı sınav örnekleri, Noter Onaylı %87,8 başarı oranı ile eğitimlerimizi devam ettirmekteyiz.


 

COPE & PROFICIENCY KURSU PROGRAMLARIMIZ

Perfect English cope ve proficiency kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.Her Üniversitenin cope ve proficiency sınavı sistemine göre özel grup oluşturma,Üniversitelerin geçmiş yıllarda yaptığı sınav örnekleri, Noter Onaylı %87,8 başarı oranı ile eğitimlerimizi devam ettirmekteyiz. Bilkent, ODTÜ, Hacettepe, Ankara, Gazi, İTÜ, Boğaziçi, YTÜ, Atılım, Çankaya, Başkent ve Türkiye çapında KKTC’deki diğer üniversitelerde okuyan veya okuyacak öğrencilere  Üniversite hazırlık eğitiminde başarısız olmuş ancak eğitimlerine dönmek için sınırlı sayıda sınav hakkı olanlar, Bilkent Üniversitesi BUSEL Pre-Fac öğrencileri (4 yıllık bölümler), Bilkent Üniversitesi Upper-Intermediate öğrencileri (2 yıllık bölümler) ile eğitimlerimizi devam ettirmekteyiz.


 


TOEFL – IBT KURSU
PROGRAMLARIMIZ

Hem eğitim hem de iş dünyası tarafından en çok tercih edilen İngilizce yeterlik sınavıdır. İngilizce Okuma, İngilizce Konuşma, İngilizce Dinleme ve İngilizce Yazma becerilerinin eşit olarak test edildiği bir sınavdır. Dünyanın her yerinde iki yıl geçerlidir. Perfect English Toefl kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


 

IELTS KURSU PROGRAMLARIMIZ

Genellikle İngiltere, Yeni Zelanda ve Avustralya’da eğitim görmek ya da çalışmak isteyenler için gerekli olan yeterlik sınavıdır.Perfect English IELTS Kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


 

 

TOEIC KURSLARI  PROGRAMLARIMIZ

İş dünyasında İngilizce yeterlik sınavıdır. Görsel ve işitsel becerilerin ölçüldüğü bir sınavdır. Genellikle bankalar tarafından istenilen bir sınavdır. Sınav sonuçları iki yıl geçerlidir.Perfect English Toeıc kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


 

 

PTE KURSLARI PROGRAMLARIMIZ

Hem eğitim hem de iş dünyası tarafından en çok tercih edilen İngilizce dilde yeterlik sınavıdır. Okuma, Konuşma, Dinleme ve Yazma becerilerinin eşit ağırlıklı olarak test edildiği bir sınavdır ve dünyanın her yerinde iki yıl geçerlidir. Tüm eğitim kurumları, özel ve tüzel kurum ve kuruluşları tarafından kabul edilmektedir.Perfect English pte kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


 

 

GMAT KURSLARI PROGRAMLARIMIZ

Hem eğitim hem de iş dünyası tarafından en çok tercih edilen İngilizce dilde yeterlik sınavıdır. Okuma, Konuşma, Dinleme ve Yazma becerilerinin eşit ağırlıklı olarak test edildiği bir sınavdır ve dünyanın her yerinde iki yıl geçerlidir. Tüm eğitim kurumları, özel ve tüzel kurum ve kuruluşları tarafından kabul edilmektedir.Perfect English gmat kursu Programlarımızda Sınav içeriğine uygun özgün materyaller, Kelime ve dilbilgisi eğitimi, Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi, Sınav sistemine uygun deneme sınavları , Görsel ve işitsel becerilerin ölçüldüğü bu sınava paralel zengin materyaller, Sınav içeriğine uygun program, Alanında uzman öğretmenler ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.


 

TELAFİ DERSLERİ VE İNGİLİZCE KONUŞMA (SPEAKING) KURSU PROGRAMLARIMIZ

Perfect English Telafi dersleri (İngilizce etüd) – Speaking dersleri (İngilizce Konuşma) kurs programımıza katılacak öğrencilerimiz kendi seviyelerine uygun gruplarla devam etmektedir. İngilizce Eğitimler, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından en güncel İngilizce materyalleri ve İngilizce yayınları eşliğinde desteklenmektedir.


 

 

İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARIMIZ

İngilizce eğitimini ileri düzeyde tamamlamış ya da seviye tespit sınavında bu düzeyin üzerinde çıkmış öğrencilerimiz, özel olarak oluşturulan ileri seviyedeki  bu sınıflara katılabilirler. Hukuk, Mühendislik, Turizm-Otelcilik, Havacılık, Bankacılık ve  Finans  eğitim verdiğimiz sektörlerden bazılarıdır. Perfect English iş İngilizcesi kursu Programlarımızda Görsel ve işitsel becerilerin ölçüldüğü bu programa paralel zengin materyaller, Alanında uzman öğretmenler ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

İletişim Formu
Gönder