Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Adnan Menderes hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Adnan Menderes hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Adnan Menderes Üniversitesi öğrencilerine pek çok farklı bölümde okuma imkanı sunarken bu bölümlerin ders içeriklerini ise İngilizce ağırlıklı olarak belirlemiştir. Öğrenciler bu ders içeriklerinde başarı sağlayabilsinler bir yıllık bir hazırlık dil eğitimi uygulanmaktadır. Bu hazırlık dil eğitimine okula ilk kez kayıt yaptıracak olan kişiler ve daha önce muafiyet sınavında başarısız olmuş kişiler girebilmektedirler. Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için kişilerin okulun belirlediği taban puanının üstüne çıkması gerekmektedir. Kişiler bu sınava dönem başında ve dönem sonunda girebilmektedirler. Muafiyet sınavına daha önceden girmiş olan kişiler eğitim hayatları bitene kadar bu sınava girme hakkına sahiptirler.
Muafiyet sınavına girecek olan öğrenciler 4 farklı oturumdan sınav olacaklardır. Bu oturumların başlama saati üniversitenin resmi internet sitesinde öğrencilere duyuru şeklinde verilmektedir. Okuma, dinleme, yazma ve dil bilgisi sınavları ile öğrencinin İngilizce bilgisinin dersler için yeterli olup olmadığına bakılır. Kişi bu 4 oturumdan yeterli puanı alır ise hazırlık eğitiminden muaf tutulacaktır. Bir yıl süren bu hazırlık eğitiminden muaf olan kişiler kendi bölümlerinde derslerine girebilirler. Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için hızlandırılmış kurslar verilmektedir. Sadece muafiyet sınavına yönelik olan bu kurslarda kişilere başlangıç seviyesinde İngilizce öğretimi yapılır ve sınav için yeterlilik elde etmesi sağlanır. Kişiler sınav sonuçlarını okulun öğrenci bilgilendirme sisteminden görebilirler.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder