Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Ahi Evran hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Ahi Evran Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Ahi Evran hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Kırşehir’de bulunan Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerin ilk olarak eğitim öğretim hayatına başlamadan önce bir yıllık bir İngilizce hazırlık eğitimi almasını zorunlu tutmaktadır. Kişiler bu eğitim ile İngilizce alt yapılı olan derslere hazırlanmaktadırlar. Ahi Evran Üniversitesi hazırlık atlama sınavı düzenleyerek kişiler eğer yabancı dil konusunda yeterli bulunurlarsa bu bir yıllık hazırlık eğitimini almak zorunda değillerdir. Hazırlık sınavı ise kişilerin İngilizce konusunda okuma, dinleme, yazma ve dil bilgisi yeterliliklerini ölçme üzerine kuruludur. Bu sınav ile kişiler üniversitenin belirlediği taban puanını aşarlar ise hazırlık eğitiminden muaf sayılacaklardır.
Hazırlık muafiyet sınavına okula ilk defa kayıt yaptıracak olan öğrenciler ve daha önceden muafiyet sınava girip başarısız olmuş kişiler girebilirler. Bu muafiyet sınavı için kişiler okulun resmi sitesinden duyurular bölümüne bakarak bilgi edinebilirler. Genellikle hazırlık muafiyet sınavı okullar açılmadan 10 gün önce dönem başında yapılmaktadır. Tekrar sınava girecek olan kişiler ise hem dönem başında hem de dönem sonunda bu muafiyet sınavına girebilirler. Okuldan mezun olana dek muafiyet sınavına girme hakkı öğrencilere verilmiştir. Ahi Evran Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için hızlandırılmış kurslar düzenlenmektedir. Bu kurslar ile kişilere başlangıç seviyesinden İngilizce eğitimi verilir ve muafiyet sınavında kişilerin taban puanını geçmesi sağlanır. Üniversite öğrencileri bu kurslar ile kısa sürede yabancı dilde muafiyet sınavı için yeterlilik kazanabilirler.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder