Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Akdeniz Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Akdeniz Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Akdeniz hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Akdeniz Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Akdeniz üniversitesi, okula kayıt yaptıracak olan tüm öğrencilere hazırlık eğitimini zorunlu tutmaktadır. Bu eğitimi almak istemeyen, dil yeterliliği olan kişiler için üniversite bir muafiyet sınavı düzenlemektedir. Bu sınav ile kişiler bir yıllık yabancı dil eğitimi görmeden kendi bölüm derslerine geçebilmektedirler. Bunun için ilk olarak kişilerin dinleme, okuma ve yazma becerilerinin olması ve sınavda taban puanı geçmeleri gerekmektedir. Akdeniz üniversitesi hazırlık atlama kurslarımız ile sizlere dil yeterliliği kazandırıp sınavda başarılı olmanız sağlanmaktadır.
Hazırlık atlama kursları ile kişilere dinleme, yazma ve okuma alanında hızlandırılmış eğitim verilerek muafiyet sınavı için kişilere yeterlilik kazandırılır. Muafiyet sınavı başlangıç seviyesinde sorulardan oluştuğundan dolayı kişiler bu Akdeniz üniversitesi hazırlık atlama kursu ile kolaylıkla taban puanını geçeceklerdir. Muafiyet sınavına sadece üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler değil aynı zamanda daha önce hazırlık bölümünü geçememiş olan kişiler de girebilmektedir. Kişiler muafiyet sınavı için gerekli bilgileri Akdeniz üniversitesi resmi sayfası duyurular bölümünden rahatlıkla öğrenebilirler. Sınavın tarihi ders kayıtları başlamadan 1 hafta önce belli olacaktır ve kişiler bu tarihi sürekli olarak okulun sayfasından kontrol etmelilerdir. Sınav sonuçlarınızı ise öğrenci bilgi sistemine giriş yaparak rahatlıkla görebilirsiniz. Hazırlık atlama kursları öğrencilerin başlangıç seviyesinde hızlandırılmış İngilizce eğitimi almasını sağlayarak, bir yıllık bir kazanç sağlamaktadır. Öğrenciler bu kurs ile kendi bölüm dönemlerine daha hızlı geçiş yapabilirler.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder