Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Anadolu Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Anadolu Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Anadolu hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Anadolu Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Anadolu Üniversitesi Hazırlık eğitimi en ağır olan üniversitelerden biri olup, pek çok öğrenci muafiyet sınavında başarısız olmaktadır. Dil eğitimine oldukça önem veren üniversitenin muafiyet sınavını geçebilmek için hazırlık atlama kurslarımızdan faydalanabilirsiniz. Kısa sürede sizlere dil eğitimi vererek hazırlık muafiyet sınavını geçmek için yeterli olacak puanı almanızı sağlamaktayız. Anadolu Üniversitesi hazırlık atlama muafiyet sınavı üç aşamada gerçekleşmektedir. Kişiler ayrı ayrı okuma, yazma ve dinleme sınavına girerek puanlandırmaya tabi tutulmaktadırlar. Bu sınavlardan alınan puanların ortalaması alınarak geçem notu hesaplanmaktadır. Kişilerin hazırlık muafiyet sınavını geçebilmeleri için 60 taban puanını almak zorundadırlar. Ayrıca sınav tarihini de sürekli olarak kontrol ederek kaçırmamalısınız.
Anadolu Üniversitesi hazırlık atlama sınavına üniversiteyi yeni kazanmış kişiler ve daha önce bu sınavı geçememiş olan öğrencilerin girmesi mümkünüdür. Bu sınav sonucunda kişiler başarı elde ettiklerinde bir yıl kaybı olmadan kendi bölümlerinin eğitimlerine başlayabilmektedirler. Hazırlık atlama sınavı okulun resmi sitesi üzerinden duyurular bölümünden kişilere tarih ve içerik olarak sunulmaktadır. Kişiler sınav sonuçlarını da yine okulun öğrenci bilgi sistemine giriş yaparak kolaylıkla öğrenebilirler. Ayrıca kişiler bu sınava girebilmek için ilk olarak üniversiteye kayıt yaptırmalılardır. Anadolu Üniversitesi Hazırlık atlama sınavı için sizlere verdiğimiz kurslarda, sizlerin yeterli puanı alabilmesi için hızlandırılmış eğitim vermekteyiz. Bu eğitim ile kısa sürede başlangıç seviyesinde yabancı diliniz olacaktır ve üniversite hazırlık muafiyet sınavında başarı elde edeceksinizdir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder