Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Atılım Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.

2002’den günümüze kadar Atılım Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece Atılım hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla,hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Atılım Üniversitesi’ni kazanmış olan öğrenciler kayıtlar sırasında Hazırlık Okulu tarafından Seviye Tespit Sınavına tabi tutulurlar. Bu sınavda öğrencilerin İngilizce bilgi düzeyi ölçülüp aldıkları puana göre başlangıç ( D), Elementary (C), orta (B), orta üstü (A) gibi gruplara ayrılırlar. Bu sınav sonucunda A seviyesinde olan adaylara İngilizce Yeterlik Sınavına katılma hakkı verilir. Yeterlik Sınavından geçemeyen öğrenciler düzeylerine göre gruplara yerleştirilir. Seviye Tespit Sınavında B, D ve C seviyesinde olduğu belirlenen öğrenciler de seviyelerine uygun bir grupta derslere başlarlar.
Yeterlik Sınavında başarılı olanlar bağlı oldukları fakülte derslerine başlayabilirler. Taban başarı notu 100 üzerinden 60 puandır. Bu sınav, okuma-anlama, dil bilgisi ve dil kullanma yeteneği ile yazma aşamalarından meydana gelir. Sınav 2 saat 45 dakika sürmektedir.
Kurumumuz bünyesinde hazırlık birimi derslerini almadan fakülte derslerine devam etmek artık çok kolay. Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu kapsamında öğrencilerimizin hazırlık birimi derslerinden muaf olmalarını sağlamanın yanında nitelikli bir yabancı dil eğitimi almalarına da katkıda bulunmuş oluyoruz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder