Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Bahçeşehir hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Seviye Belirleme sınavı her yıl Eylül ayında gerçekleştirilir. Seviye Belirleme Sınavında dört yanlış bir doğruyu götürecektir. Seviye Belirleme sınavından %60 oranında başarılı olan öğrenciler, İngilizce Yeterlilik Sınavına girmeye hak kazanacaktır.
İngilizce Yeterlik Hazırlık Atlama Sınavı da Eylül ayı içerisinde yapılır. Bu sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. Yazılı aşama 3,5 saat, sözlü sınav ise 4 saat içerisinde tamamlanır. Sözlü sınavda her öğrenciden 15 dakika içinde kendilerini İngilizce olarak sözlü şekilde ifade etmeleri istenir.
Sınavın yazılı aşaması öğrencinin Okuma, Dinleme, Dilbilgisi, Kelime Bilgisi ve Yazma yetilerini ölçer. Öğrencilerin İngilizce Yeterlik Sınavı’nda başarılı olup Hazırlık Programı’ndan muaf olabilmeleri için Yeterlik Sınavı’ndan en az %60 puanlık başarı göstermeleri gerekmektedir.
Yeterlik Sınavı’ndan yeterli puanı alamayan öğrenciler en az bir yarıyıl İngilizce Hazırlık Programı’nda eğitim göreceklerdir.En az bir yarıyıl süresi ile hazırlık eğitimi görmek istemeyen öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu ile hazırlık sınıfını atlayarak eğitimlerine 1. Sınıftan başlayabilirler.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder