Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Başkent Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Başkent Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece Başkent hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla,hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Bu hazırlık muafiyet sınavına üniversiteyi yeni kazanmış öğrenciler ve daha önce hazırlık eğitimini geçememiş olan kişiler girebilirler.Kişiler bu sınav için yazılı, dinleme ve konuşma sınavına girmektedirler. Öğrenciler bu sınavların hepsinden yeterli bir puan almak zorundadırlar. Her üniversitenin hazırlık muafiyet sınavı puanı farklıdır. Kişinin tüm bu sınavların ortalaması ile üniversitenin belirlediği geçme notunu yakalaması gerekmektedir. Bu şekilde 1 yıllık hazırlık eğitiminden öğrenciler muaf sayılacaklardır ve normal eğitim dönemine başlayacaklardır.
Kişiler üç farklı aşamada sınava girecekleri için bu sınavların süreleri farklılık göstermektedir. Yazılı sınav için soru sayısına göre bir süre verilirken, dinleme ve konuşma sınavlarında ise süreler kişilerin durumuna göre farklılık gösterecektir. Konuşma sınavında kişiler kendilerine sorulan sorulara cevap vereceklerdir. Dinleme sınavında ise kişilere metinler dinletilmektedir ve bu metinlere göre kişilerin sınavda dinlediklerini yazmaları istenmektedir. Başkent üniversitesi hazırlık atlama kursu sizlere sınav içeriği konusunda yardımcı olmakta ve doğru yönlendirmeler ile başarı elde etmeniz sağlanmaktadır.
Hazırlık muafiyet sınavı üniversiteyi yeni kazanmış öğrenciler için okullar açılmadan 10 gün önce yapılırken, üniversitenin öğrencileri olup hazırlığı geçememiş kişiler için ise bu sınav hem sene başında hem de sene sonun da her yıl olmak üzere yapılmaktadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder