Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Beykent Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Beykent Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Beykent hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Beykent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Beykent Üniversitesi İngilizce üzerine bir eğitim veren üniversite olup, dönem başında öğrencilere dil muafiyet sınavı uygulanmaktadır. Bu sınav kişilerin 4 farklı alanda dil becerilerinin ölçülmesi ile gerçekleştirilmektedir. Dil bilgisi, okuma, yazma ve dinleme becerilerinin bakıldığı bu sınavda kişilerin üniversitenin belirlediği taban puanı geçmesi gerekmektedir. Beykent Üniversitesi Hazırlık atlama kursları ile kolaylıkla 1 ay içerisinde dil eğitimi alabilir ve sınavda başarı elde edebilirsiniz. Kısa sürede hızlandırılmış olarak verilen hazırlık atlama kursları ile kişilerin dil konusunda yeterlilik kazanması sağlanarak kendi bölümlerine direkt  geçiş yapma imkânı sunulmaktadır.
Hazırlık atlama sınavı için kişiler ilk olarak okulun sitesi üzerinden sınava başvurularını gerçekleştirmelilerdir. Sınav okullar açılmadan 1 hafta önce yapılacak olup, kişiler sabah saat 10.00 da sınava gireceklerdir. Bu sınav başlangıç seviyesinde olup, sorulan sorular hazırlık atlama kursu almış kişileri zorlamayacak düzeydedir. Kişiler ilk olarak bir dil bilgisi sınavına girerek, yazılı sınav olmaktadırlar. Daha sonra dinleme sınavı ile kişilerin kelimeleri anlayabilme becerisine bakılır. Konuşma sınavı ile İngilizce ’ye ne kadar hakim olduğunuz test edilecektir. Son olarak yazma sınavı ile sizlerin yazma becerisine de bakılarak bu dört sınavın ortalaması alınarak bir sınav puanı oluşturulmaktadır. Beykent Üniversitesi Hazırlık atlama sınavı sonucunuz üniversitenin taban puanını geçiyor ise hazırlıktan muaf sayılacaksınızdır ve dönem derslerinize direk geçiş hakkı kazanacaksınızdır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder