Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Bülent Ecevit hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Bülent Ecevit Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Bülent Ecevit hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Zonguldak’ta yer alan Bülent Ecevit Üniversitesi öğrenci alımında kişilere İngilizce ağırlıklı bir eğitim sunmaktadır. Bu eğitim için alt yapıya sahip olmayan öğrenciler bir yabancı dil eğitimine tabi tutulmaktadırlar. Bu eğitim bir yıl sürüp İngilizce olmaktadır. Ekstra olarak öğrenciler yan dil olarak da farklı bir dil seçerek eğitim alabilmektedirler. Fakat İngilizce konusunda yeterli olduğunu düşünen kişiler için bir muafiyet sınavı düzenlenmektedir. Bu sınav ile kişiler bir yıllık hazırlık eğitiminden muaf tutulacaklardır. Bülent Ecevit Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile kişiler dönem başında okullar açılmadan mutlaka sınava başvurularını gerçekleştirmek zorundadırlar.
Hazırlık Muafiyet sınavı için öğrencilerin 4 aşamalı bir sınava girmesi gerekmektedir. Bu sınavda öğrencilerin dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerine bakılacaktır. 4 sınavın sonuç ortalaması alınarak kişilerin yeterlilikleri ölçülecektir. Bülent Ecevit Üniversitesi hazırlık atlama muafiyet sınavı için bir taban puanı belirlenmiştir ve kişiler bu puanı aşmak zorundadırlar. Muafiyet sınavında başarı elde etmek için hazırlık atlama kurslarından yardım alabilirsiniz. Bir aylık hızlandırılmış İngilizce başlangıç seviyesi kursları ile muafiyet sınavında başarı gösterebilirsiniz. Hazırlık muafiyet sınavı için kişiler okulun resmi sitesi üzerinden sürekli olarak duyuruları takip etmelilerdir. Sınav süresi başlama saati ve tarihi öğrencilere duyurular ile açıklanmaktadır. Genellikle hazırlık muafiyet sınavı eğitim dönemi başlamadan 10 gün öncesinden yapılmaktadır. Muafiyet sınavı için kişiler bu tarihleri kaçırmamalıdır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder