Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Çanakkale Onsekiz Mart hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi okula giriş yapmaya hak kazanan öğrencileri bir yıllık bir yabancı dil eğitimine tabi tutmaktadır. Bu eğitim İngilizce olup, ek olarak öğrencilere farklı bir yabancı dil eğitimi daha verilmektedir. Bu eğitim başlangıç seviyesinde olduğundan dolayı yabancı dili iyi olan öğrenciler için üniversite bir muafiyet sınavı düzenlemektedir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için kişiler mutlaka okul açılmadan 1 hafta öncesinde sınav için başvuruda bulunmalılardır. Başvuru tarihleri için kişiler okulun resmi internet sayfası üzerinden giriş yaparak duyurular bölümünden bilgi edinebilirler.
Hazırlık atlama sınavı için kişiler dört ayrı kategoride inceleneceklerdir. İlk sınav dil bilgisi olacaktır ve yazılı sınav şeklinde yapılmaktadır. Bu sınavdan sonra kişiler dinleme testine tabi tutulacak ve dinlediklerini anlama becerilerine bakılacaktır. Yazma sınavı ve okuma sınavı ile de kişilerin İngilizce bilgileri test edilip, tüm bu sınavların sonuçlarının ortalaması alınarak bir taban puanı oluşturulmaktadır. Hazırlık atlama sınav muafiyeti için kişiler üniversitenin belirlediği bu taban puanını geçmek zorundadırlar. Taban puanını geçen kişiler bir yıllık yabancı dil eğitiminden muaf sayılacaklardır ve kendi bölüm derslerine başlayabileceklerdir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hazırlık atlama için hızlandırılmış dil kursları ile kolaylıkla muafiyet sınavında başarı elde edebilirsiniz. 1 aylık olan bu kurs ile başlangıç kuru ile ilgili her şeyi öğreneceksinizdir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder