Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Çankırı Karatekin hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Çankırı Karatekin hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Çankırı Karatekin Üniversitesi İngilizce eğitim veren bir üniversite olup, öğrencilere bir yıllık bir hazırlık eğitimi sunmaktadır. Bu eğitim ile kişilerin İngilizce dil yeterliliği arttırılmaktadır. Konuşma, dinleme, yazma ve okuma derslerinden oluşan bu eğitim yılsonunda bir başarı sınavı ile kişilerin seviyesinin ölçülmesine dayanmaktadır. Kişiler bu puana göre kendi bölümlerine geçiş yapabilmektedirler. Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile İngilizcesi yeterli olan öğrencilere direk bölüme geçiş hakkı da sunmaktadır. Bu sınav da yine ders içerikleri gibi öğrenciler konuşma, dinleme, okuma ve yazma sınavlarına tabi tutulacaklardır.
Hazırlık muafiyet sınavına ilk olarak okula yeni kayıt yaptıracak kişiler girebilirler. Aynı zamanda daha önce hazırlık eğitimi almış olup, bu eğitim sonrası sınavda başarısız olan kişiler de muafiyet sınavına girebilirler. Bu kişiler için muafiyet sınavı her dönemin başında ve sonunda tekrarlanmaktadır. Kişiler mezun olana kadar tüm dönemler boyunca bu sınava girebilmektedirler. Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama sınavına girecek olan kişiler mutlaka okulun ana sayfası üzerinden duyurulardan sınav tarihini ve saatini kontrol etmelilerdir. Genellikle sınav okul dönemi başlamadan 10 gün önce yapılmaktadır. Bu hazırlık muafiyet sınavı için kişilere hızlandırılmış İngilizce kursu da verilmektedir. Bu hızlandırılmış hazırlık atlama kursları ile sınavda yeterlilik elde edebilirsiniz ve okulun belirlediği taban puanını geçerek hazırlık okumadan döneminize geçiş yapabilirsiniz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder