Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Celal Bayar Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Celal Bayar Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Celal Bayar hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Celal Bayar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Celal Bayar Üniversitesi, okulda eğitim görmeye hak kazanan öğrencileri hazırlık dil eğitimine tabi tutmaktadır. Bu eğitim İngilizce üzerine olup, kişilere bir de yan dil seçim şansı sunulmaktadır. Celal Bayar Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile kişiler bu sınavdan muaf sayılabilmektedirler. Bu sınav için kişiler yazma, okuma, dinleme ve dil bilgisi yeterliliği testine tabi tutulmaktadırlar. Dört aşamadan oluşan sınavın sonucunda kişilerin üniversitenin belirlediği taban puanını geçmeleri gerekmektedir.
Hazırlık sınavı kişilere başlangıç seviyesinde sorular sorulacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu sınav için kişilerin mutlaka okulun duyuru sayfasından sınav tarihini kontrol etmelilerdir. Genellikle hazırlık atlama sınavı okullar açılmadan 1 hafta önce gerçekleşmektedir ve sabah saat 10.00’da yapılmaktadır. Hazırlık muafiyet sınavı için hızlandırılmış bir aylık kurslar verilmektedir. Bu hazırlık atlama kursları ile kolaylıkla başarı puanını yakalayarak direk kendi bölümünüzün derslerine girmeye hak kazanabilirsiniz. Celal Bayar Üniversitesi hazırlık atlama sınavına ayrıca daha önce sınava girip geçemeyen kişiler de rahatlıkla girebilirler. Bu şekilde diplomanızda hazırlıktan muaf yazmasını sağlayabilirsiniz. Hazırlık muafiyet sınavında ağırlıklı olarak dil bilgisine önem verilmektedir. Hızlandırılmış hazırlık atlama kursları da sizlere İngilizce dil bilgisi konusunda daha ağırlıklı bir eğitim vererek sınavdan gerekli notu almanız sağlanacaktır. Bu muafiyet sınavı ile kişiler başarı elde ettiklerinde eğitim hayatlarına bir yıl erken başlayarak avantaj elde etmiş olacaklardır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder