Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Cumhuriyet hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Cumhuriyet hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Cumhuriyet Üniversitesi İngilizce ağırlıklı ders veren bir okul olup, kişileri bir yıllık hazırlık eğitimine tabi tutmaktadır. Bu eğitim ile kişilerin yabancı dil alt yapısı oluşturularak derslerde zorluk çekmemeleri sağlanmaktadır. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık eğitimi için dil yeterliliği olan kişiler için bir muaf olma sınavı düzenlenmektedir. Bu hazırlık eğitimi muafiyet sınavı ile kişilerin İngilizce yeterlilikleri kontrol edilmektedir ve uygun görülen kişiler hazırlık okumak zorunda değillerdir, direk kendi bölümlerinin dönemi ile eğitime başlayabilirler. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık atlama muafiyet sınavı dönem başında okullar açılmadan 10 gün önce yapılmaktadır.
Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık muafiyet sınavına okul dönemine yeni kayıt olacak kişiler ve daha önceden hazırlık eğitimi almış olup, sınavda başarısız olan öğrenciler girebilmektedirler. Bu sınavdan başarı elde edemem durumunda öğrenciler eğitim hayatları bitene kadar sınava girme şansına sahiptirler. Hazırlık eğitimi almış olup tekrar sınava girecek olan kişiler hem dönem başında hem de dönem sonunda sınava girebilirler. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık atlama sınavı dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört aşamadan oluşmaktadır. Kişilerin bu sınavlardan aldıkları notların ortalaması alınıp, hazırlık sınavı taban puanı için yeterli olup olmadığına bakılmaktadır. Kişiler mutlaka bu taban puanını geçmek zorundadırlar. Ayrıca kişiler bu muafiyet sınavı için hızlandırılmış hazırlık atlama kurslarına katılabilirler. Bu kurslar ile kişilerin dil konusunda yeterlilik kazanması sağlanmaktadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder