Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Dokuz Eylül hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir. Üniversiteyi kazanan öğrenciler ilk olarak bir dil yeterlilik sınavına girerek bu İngilizce eğitimden muaf olabilmektedirler. Hazırlık eğitimi bir yıl sürmektedir ve kişilere başlangıç seviyesinde İngilizce öğretilmektedir. İngilizce eğitimi başlangıç seviyesinden yüksek olan kişiler muafiyet sınavına girerek bu bir yıllık dil eğitiminden muaf olabilirler. Bunun için kişiler dönem başında mutlaka muafiyet sınavı başvurusunda bulunmalılardır. Ayrıca daha önce hazırlık eğitimine tabi tutulmuş fakat sınavlarda başarısız olmuş kişiler de rahatlıkla bu muafiyet sınavına girebilirler. Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile kişiler kendi bölüm derslerine geçiş yapabilmektedirler.
Hazırlık muafiyet sınavı ile kişiler okuma, yazma, dil bilgisi ve dinleme kategorilerinden değerlendirilmektedirler. Bu kategorilerden alınan notların ortalaması alınıp bir başarı puanı oluşturulmaktadır. Bu başarı puanı üniversitenin belirlediği muafiyet geçme taban puanından yüksek olmak zorundadır. Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece başvuru tarihlerini kaçırmadan okulun internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu sınavdan başarı elde etmek için kişiler hazırlık atlama kurslarını da tercih edebilirler. Kurslar başlangıç seviyesinde hızlandırılmış bir aylık İngilizce kursu vererek sizleri muafiyet sınavına hazırlamaktadırlar. Bu kurslar ile kısa sürede yeterli dil bilgisine sahip olacaksınızdır ve muafiyet sınavında başarı elde edeceksinizdir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder