Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Dumlupınar Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Dumlupınar Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Dumlupınar hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Dumlupınar Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Dumlupınar Üniversitesi, her bölüm için İngilizce hazırlık eğitimini zorunlu tutmuştur. Bu eğitim ile kişilere bir yıl boyunca sadece İngilizce dersler verilmektedir ve kişilerin, dinleme, okuma, yazma becerileri geliştirilmektedir. Bu İngilizce hazırlık eğitiminden muaf olmak isteyen kişiler için de her yıl okullar açılmadan önce bir muafiyet sınavı düzenlenmektedir. Bu muafiyet sınavı ile kişiler yine dil bilgisi, okuma, yazma ve dinleme kategorilerinden sorumludurlar. Bu 4 farklı başlık altında sınava girecek olan kişiler her başlıktan aldıkları puanların ortalaması alınarak bir taban puanı oluşturulacaktır. Kişilerin aldığı puan ile üniversitenin belirlediği taban puanı tutuyor ise kişiler bu eğitimden muaf sayılacaklardır. Dumlupınar Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için öğrenciler mutlaka başvuru tarihlerini iyi bir şekilde takip etmelilerdir.
Hazırlık muafiyet sınavına o öğretim yılı için üniversiteyi kazanmış öğrenciler ve daha önce hazırlık eğitimi alıp sınavında başarısız olmuş kişiler girebilirler. Ayrıca muafiyet sınavı sadece dönem başında değil dönem sonunda da yapılarak öğrencilere hak tanınmaktadır. Muafiyet sınavına öğrenciler mezun olacakları tarihe kadar girebilme hakkına sahiptirler. Dumlupınar Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile kişiler direk kendi bölüm derslerine girerek yıl kaybetmeden eğitim almış olacaklardır. Bunun için İngilizcesi yetersiz olan kişiler hazırlık atlama kursu alabilirler. Bu kurslar hızlandırılmış olup, sizleri sadece muafiyet sınavına hazırlayacak şekilde olacaktır. Bir ay içerisinde aldığınız eğitim ile muafiyet sınavında başarı göstereceksinizdir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder