Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Erciyes hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Erciyes Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Erciyes hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Erciyes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

İngilizce eğitim dili sunan lisans bölümlerinde okumaya hak kazanan öğrenciler için geçerli olan Erciyes Üniversitesi hazırlık atlama sınavları belli tarihlerde yapılmaktadır. Yabancı Diller Yüksekokulu bünyesinde belirtilen hususlarla birlikte sınav sistemleri de farklı oturumlarda gerçekleşmektedir. Grammar ve Reading olarak ifade edilen birinci aşama sınavında çoktan seçmeli sorular bulunmaktadır. Kelime bilgisi ve anlam özelinde beceri istenmektedir. Sonrasında ise Writing ve Listening oturumu bulunmaktadır.İngilizce dilinde lisans okuyacak yeni kayıt yaptıran öğrencilerle birlikte sonraki yıllarda başarılı olamamış tüm hazırlık bölümü öğrencileri de katılım gösterebilmektedir. Erciyes Üniversitesi hazırlık atlama kursları sonrasında çok daha yüksek başarılar elde edilmesi olanak dahilinde olurken farklı becerilere sahip olunması da ön koşuldur.
Gerekli şartların sağlanmasının ardından girilen sınavlarda oturum farklılıkları bulunmaktadır. İlk oturumda daha çok kelime ezberi ve dil bilgisi kuralları önemli olmaktadır. Reading ile birlikte diğer oturumlarda Writing ve Listening becerileri de Erciyes Üniversitesi hazırlık atlama sınavları için gereklidir. Bununla birlikte başarılı olunmaması durumunda ise bir yıl sürecek hazırlık bölümü bulunurken başarı seviyelerine göre kurlara göre dağıtımlar yapılmaktadır. Böylelikle farklı seviyelerde bulunan kişilerin çok daha kısa süre içinde hazırlık okulunu tamamlaması mümkün olmaktadır.Erciyes Üniversitesi hazırlık atlama kursları ile çok daha yüksek başarı oranı yakalanabilirken sınavların süreleri de oturumlara göre değişmektedir. Bununla birlikte sınavlarda bulunan oturumlarda gruplamalar yapılırken farklı günlerde bölümler halinde gerçekleşim bulunmaktadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder