Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece Eskişehir Osmangazi hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla,hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olup, öğrencilere %100 İngilizce eğitim vermektedir. Bu eğitim için de dil yeterliliği olmayan kişiler bir yıllık bir hazırlık eğitimine tabi tutulmaktadırlar. Bu eğitim ile kişiler İngilizce eğitimi alarak dönem derslerine hazırlanmaktadır. İngilizcesi yeterli olan kişiler için ise muafiyet sınavı uygulanmaktadır. Bu muafiyet için kişilerin dönem başlamadan önce mutlaka başvuruda bulunup dört aşamadan oluşan sınava girmelilerdir. Muafiyet sınavı okuma, dinleme, yazma ve konuşma bölümlerinden oluşmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için mutlaka okulun duyuru bölümünden sınav bilgilerini tarihi ve saatini takip etmelisiniz. Bu muafiyet sınavı genellikle okul ders dönemi başlamadan 10 gün önce yapılmaktadır.
Muafiyet sınavına döneme yeni kayıt olacak öğrenciler ve daha önce hazırlık eğitimi alıp sınavlarda başarısız olan kişiler girebilmektedir. Daha önce başarısız olup tekrar bu sınava girecek olan kişiler dönem başında ve dönem sonunda olmak üzere, mezun olana kadar bu sınava girebilirler. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için ayrıca kişilerin okulun belirlediği taban puanını geçmeleri şartı bulunmaktadır. Bu puan 60 olup, kişilerin gireceği dört sınavın ortalaması alınıp, sınav puanları hesaplanmaktadır. Kişiler 60 puan ve üzeri alarak bu hazırlık eğitiminden muaf olabilirler. Bu muafiyet sınavı için ayrıca hazırlık atlama hızlandırılmış kursları da verilmektedir. Kurslardan faydalanarak da sınavda başarı elde edebilirsiniz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder