Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?

Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Gazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Gazi Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece Gazi hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Gazi Üniversitesi’nde öğrenciler akademik yılbaşında Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından hazırlanan Zorunlu Yabancı Dil Eğitimi Yeterlik Sınavına alınırlar. Gazi üniversitesi hazırlık atlama sınavı iki aşamalıdır. Birinci aşamadan 59,5 ve üstü puan alan öğrenciler sınavın ikinci aşamasına girmeye hak kazanacaklardır.
Sınavın ikinci aşaması dinlediğini anlama- Listening ve yazma-Writing bölümlerinden oluşmaktadır. Bu aşamada öğrencinin 59.5 ve üzeri bir puan alması gerekir. Yeterlik sınavında birinci aşamada başarılı olup ikinci aşamada da 59,5 ve üzeri puan alan öğrenciler başarılı olup hazırlık programından muaf tutulurlar ve kendi bölümlerinde eğitime başlarlar.
Kurumumuzca düzenlenen Gazi Üniversitesi hazırlık atlama kursu, doğrudan kendi alanlarında eğitime başlamak isteyen adaylara 59,5 ve üzeri puan almalarını sağlayacak sınav tekniği ve pratiğini kazanmalarında yardımcı olmak için hizmet vermektedir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder