İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler İstanbul Bilgi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar İstanbul Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece İstanbul Bilgi hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla,hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Üniversiteler, lisans programlarına yeni kayıt yaptıran öğrencilerin hazırlık sınıfından muaf olmaları için yabancı dil yeterlilik sınavları düzenlemektedir. Bu sınavlar üniversiteler arasında farklılık gösteriyor olsa da genellikle yazılı ve sözlü aşamalardan oluşan, kapsamlı sınavlardır. Eğitim kurumumuz, yabancı dil sınav içeriği ve tarzına alışkın olmayan adaylar için, kısa sürede sınav tekniği becerisi kazandırmaya yönelik olarak hizmet vermektedir. Hazırlık atlama kurs programlarımız arasında, zorlu sınavlardan birini uygulayan İstanbul Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama programı da yer almaktadır.
İstanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık atlama sınavı iki aşamadan oluşur. İlk aşama olan Seviye Tespit Sınavı 20 okuma, 30 dil bilgisi sorusundan oluşan çoktan seçmeli bölüm ve iki paragraflık yazma bölümünden meydana gelir. Bu sınav toplamda 70 puanlıktır ve en az 45 puan alan öğrenciler ikinci aşama sınavına girmeye hak kazanmış olurlar.
İkinci aşama sınavı, konuşma, okuma, yazma ve dinleme olmak üzere dört bölümlü bir sınavdır. Bu sınavda 60 ve üzeri puan alan öğrenciler hazırlık sınıfından muaf olurlar.Kurumumuzda, soru cevap pratiği kazandırılır, konuşma bölümünde yaşanabilecek sıkıntılar için temel iletişim stratejileri öğretilir, okuma bölümünde çıkabilecek soru tipleri paylaşılır, dinleme bölümü için teknikler öğretilir. Tüm bunlar ve daha fazlasını sunduğumuz programımız ile Bilgi Üniversitesi hazırlık atlama sınavında başarılı olup muafiyet kazanmanızı şansa bırakmıyoruz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder