İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler İstanbul hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece İstanbul hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Lisans görmeye hak kazanmış öğrencilerin bir yıl boyunca hazırlık görmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama sınavları belli periyodik zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Ülkemizin en önemli üniversiteleri arasında yer almakla birlikte lisans eğitimi için İngilizce hazırlık sınavının geçilmesi için yapılan İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı farklı tarihlerde olmakla birlikte farklı soru tiplerinden oluşmaktadır. Özel destek alınması durumunda çok daha kolay bir şekilde başarılı olunması sağlanırken İngilizce kullanıma bağlı olarak kelime özelindeki soru sayısı 17’dir. Bununla birlikte okuma ve anlama odaklı paragraflarında bulunduğu sınav sisteminde başarı kriteri ise yarısının üstündedir.
İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavları tüm hazırlık sınıfı öğrencileri için geçerli olmakla birlikte aynı zamanda başarısız olmuş diğer öğrenciler tarafından da tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte üniversite ile ilişiğini kesmiş olmasına rağmen, diğer öğrenciler de hazırlık atlama sınavına girilebilmektedir.İngilizce dil bilgisi özelinde grammer yapıları ve kuralları gerekli olurken Writing, Reading, Speaking becerilerinin de ortalamanın üstünde olması gerekli durumlar arasındadır. İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından verilen eğitimlerde becerilerinin geliştirilmesi söz konusu olmakla birlikte çalışmaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama fiyatları farklılık göstermekle birlikte süre veya farklı nedenlerden dolayı başarısız olunması durumunda tekrar girilebilme hakkı verilmektedir. Bununla birlikte lisans öğrenimi için ise başarıya göre belirlenen kurlardan devam edilmektedir. Sonrasında öğrenim görülecek alana geçilmektedir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder