İTÜ Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

İTÜ Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

İTÜ Hazırlık Atlama Kursları


İTÜ Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla İTÜ hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar İTÜ hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece İTÜ hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

İTÜ Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve İTÜ Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

İTÜ Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

İTÜ Hazırlık Atlama Sınavı iki oturumdan oluşur. 120 dakikalık ilk oturum, 60 puan değerinde 45 çoktan seçmeli sorudan meydana gelir. Bu oturumdan 30 puan alan öğrenciler ikinci oturuma girmeye hak kazanır.
İkinci oturum 90 dakikadır. Bu bölümde anlama, okuma, kavrama, dinlediğini anlama ve yazma gibi dil becerileri ölçülmektedir. İkinci sınavda en az 20 puan ve toplamda en az 60 puan alan öğrenciler hazırlık programından muaf tutulur.
Bizler, adayların pek çok yönden yetkinliklerinin ölçüldüğü hazırlık atlama sınavlarına en hızlı ve etkili şekilde hazırlanmaları için çalışıyoruz. Eğitim hayatında kaybedilecek 1 yılın sizler için önemini biliyor ve bu doğrultuda sizlere destek veriyoruz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder