İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler İzmir Ekonomi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece İzmir Ekonomi hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

İngilizce dil seviyeleri yeterli bulunmayan öğrenciler için Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yürütülen İngilizce Hazırlık Programı yer almaktadır. Çeşitli bölümlerin kazanılmasıyla birlikte bir yıl süre ile okunulan hazırlık okulu muafiyeti için İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavları bulunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli sınavlarda alınan başarılı durumlarla da İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama işlemleri söz konusu olabilmektedir. Muafiyet için gerekli koşullar ise sınavlara göre değişkenlik göstermektedir. YDS ile İYS için 65 puan yeterli olurken TOEFL IBT 78 ön lisans için aranmaktadır.Yabancı Diller Bölümü tarafından düzenlenen İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavları tüm lisans ve ön lisans öğrencileri için uygun olmakla birlikte programın İngilizce eğitim diline sahip olması gereklidir. Bununla birlikte lisans eğitimine devam eden kişilerin veya hazırlık okulunda bulunan kişilerin girmesinde de bir sakınca yoktur.
İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama özelinde hizmet sağlayan kurslar tarafından verilen eğitimler sonucunda başarılı olunma ihtimali yüksek olmakla birlikte İngilizce kelime ve dil bilgisi kullanımı önemli bir alan tutmaktadır. Bununla birlikte Reading, Writing, Speaking gibi beceri unsurları da olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır.Modern eğitim metotlarıyla İngilizce dilinin öğrenilmesini sağlayan İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Okulu muafiyeti için gerekli olan sınavlar farklı zaman dilimlerinde yapılmakla birlikte aynı zamanda durumsal anlamda da farklılık içermektedir. Yeni kabul edilen kişilerin İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama fiyatları ve sınavları hakkında bilgilendirilmesi yapılmakla birlikte yıl içinde belli tarihlerde düzenlenmeye devam etmektedir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder