Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Karabük hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Karabük Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Karabük hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Karabük Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

İngilizce eğitim veren bölümlerde okumaya hak kazanan öğrenciler için geçerli olan Karabük Üniversitesi hazırlık atlama sınavları eylül ayında yapılmakla birlikte sınav başvuruları online olarak kabul edilmektedir. Sınava girilebilmesi için öğrenci kimlikleri ve nüfus cüzdanının bulunması da önemlidir.İngilizce hazırlık okulundan muaf olunabilmesi için gerekli olan Karabük Üniversitesi hazırlık atlama için çeşitli kurslar bulunmaktadır. Çok daha kolay bir şekilde başarılı olunması söz konusu olurken sınavlarda bulunan kelime bilgisi, grammer konuları ve çeşitli becerilerde kısa süre içinde kazanılmaktadır.
Sınav günü ve saati önceden öğrenilmekle birlikte lisans eğitiminde İngilizce eğitim dili bulunan tüm öğrenciler girebilmektedir. Bununla birlikte daha önceki yıllarda yapılan Karabük Üniversitesi hazırlık atlama sınavlarında başarısız olan öğrenciler de katılım gösterme hakkına sahiptir. Yapılan sınav neticesinde muafiyet durumları belirlenmekle birlikte başarı oranlarına göre de kur seviyeleri belirlenmektedir. İngilizce Hazırlık Kur seviyeleri içinde girilebilmektedir.
Kelime ve dil bilgisi özelinde yapılan test sınav sorularında okuma-anlama ve yorumlama becerileri gerekmektedir. Aynı zamanda Writing, Reading testleri de bulunmaktadır. Dil hakimiyetinin iyi olması da gerekli olurken Karabük Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından sunulan fiyat aralıkları da değişkenlik içermektedir.İngilizce hazırlık okulu muafiyeti için Karabük Üniversitesi hazırlık atlama sınav süresi 120 dakika olmakla birlikte İngiliz Dili ve Edebiyatı bölüm öğrencilerine 150 dakikadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder