Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Mehmet Akif Ersoy hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Mehmet Akif Ersoy hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış olup hazırlık sınıfı okumadan fakülte derslerinize başlamak istiyorsanız ya da hazırlık sınıfında okuyup da ara dönemlerde yapılan muafiyet sınavlarına hazırlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Merkezimizde öğrencilerin her biri, yabancı dil seviyelerine göre gruplara ayrılarak, her seviye için ayrı ayrı uygulanan programlarımız ile yetiştirilir. Hatta talep dahilinde öğrenciler için bire bir ders programları da hazırlanmaktadır.Hazırlık atlama sınavına hazırlık eğitimi verdiğimiz üniversiteler arasında yer alan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi güz dönemi öncesinde ve bahar dönemi öncesinde olmak üzere her yıl iki kez Yabancı Dil yeterlilik sınavı yapmaktadır.
Yeterlilik sınavında başarılı olabilmek için 100 tam puan üzerinden en az 60 puan almak gerekmektedir. Bahar dönemi yabancı dil yeterlilik sınavına girebilmek için öğrencilerin güz dönemi not ortalamalarının en az 70 olması gerekir. Sınavda öğrencilerin okuduğunu anlama, yorumlama, kavrama becerisi, kelime bilgisi ve dili kullanma yeteneği, yazma becerisi ve dinlediğini anlama yetisini ölçen sorular yer almaktadır.Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi hazırlık atlama sınavında başarılı olabilmek için sınav müfredatına hakim olmak gerekir. Merkezimizin alanında uzman eğitmenleri üniversitenin hazırlık atlama sınavının içeriğine uygun olarak eğitim vermektedir. Öğrencilere sınavda karşılarına çıkabilecek sorular, sınav esnasında uygulanması gereken teknikler hakkında bilgi verilir ve derslerde üniversitenin kullandığı kaynaklar takip edilir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder