Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Muğla Sıtkı Koçman hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Muğla Sıtkı Koçman hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Üniversitelerin lisans programlarına kayıt yaptırma hakkı elde eden öğrencilerin, kayıt yaptıracakları bölümün eğitim diline göre ortalama 1 yıl süren hazırlık eğitimi almaları gerekir. Üniversite sınavından sonra doğrudan lisans eğitimine başlama hevesinde olan öğrenciler, bir yıllık hazırlık sınıfı eğitiminden muaf olmak istiyor. Ancak hazırlık atlama sınavlarının genellikle zorlayıcı sınavlar olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle hazırlık programından muaf olmak için sistemli bir çalışma şarttır. Kurumumuzda, üniversitelerin hazırlık atlama sınavları için gereken tüm donanım ve tecrübe mevcuttur.Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi hazırlık atlama kursu programımız sınavın içeriği ile paralel hazırlanmıştır. Üniversitenin hazırlık atlama sınavı, iki aşamalı bir sınavdır. Öğrenciler ilk olarak Seviye Tespit Sınavına tabi tutulur. Bu sınavdan en az 70 puan alan öğrenciler hazırlık programı yeterlilik sınavına girmeye hak kazanırlar. Yeterlilik sınavında başarılı olmak için en az 60 puan almak gerekmektedir. Sınav, güz dönemi başında, bahar dönemi başında ve sonunda olmak üzere üç kez uygulanır.Yeterlilik sınavı da kendi içinde yazılı ve sözlü olarak iki aşamaya ayrılır. Yazılı bölümde öğrencinin okuduğunu anlama, dil bilgisi yeteneği, kelime bilgisi, dinlediğini anlama gibi becerileri ölçülür. İkinci aşama sözlü olarak gerçekleşir.Öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini okuma, yazma, konuşma, dinleme gibi her yönden ölçen bu sınava hazırlık için merkezimize mutlaka uğrayın.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder