Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Necmettin Erbakan hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Necmettin Erbakan hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Bir yıl süren hazırlık okulundan muaf olunması için gerekli olan hazırlık atlama sınav tarihleri Yabancı Diller Yüksekokulu bölümünden belirtilmekle birlikte başvurular belirtilen tarihlerde yapılabilmektedir. Yabancı dilde lisans eğitimi görmeye hak kazanan öğrenciler için geçerli olmakla birlikte dilekçe ile yapılan başvurular sonrasında Necmettin Erbakan Üniversitesi hazırlık atlama sınavlarına kabul edilmektedir. Yeni kayıt öğrenciler için eylül ayında yapılmakla birlikte Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından hazırlanmaktadır. Yabancı dil kelime yapıları, grammer konuları ve yazma becerileri sınavda sorulmakla birlikte sorular çoktan seçmelidir.
Yeni kayıt yaptırmakla birlikte yabancı dilde eğitim sunan bölümlerinde okuyacak öğrenciler sınava girebilmektedir. Aynı zamanda geçmiş dönemlerde başarısız olan hazırlık sınıfı öğrencileri de dilekçe ile Necmettin Erbakan Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için müracaat edebilmektedir. Sınava girecek öğrencilerin belirtilen tarih ve saatte nüfus cüzdanı ile öğrenci belgesine sahip bir şekilde hazır olması da gereklidir.Yabancı dil bilgisi kurallarıyla birlikte kelime yapıları ve kelime bilgileri önemli beceriler arasında bulunmakla birlikte Necmettin Erbakan Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından sunulan modern eğitimlerle başarılı olunması kaçınılmazdır.
Çeşitli yabancı dillerde sunulan farklı muafiyet sınavları bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi hazırlık atlama sınavları eylül ayında yapılmakla birlikte başarısız olunması durumunda ise belirlenen kurlardan hazırlık okuluna geçiş yapılmaktadır. Daha sonrasında ise kazanılan bölüme başlanılabilmesi için bir kez daha sınava giriş gerekli olurken kurslar yardımıyla bir yılın kaybedilmemesi mümkündür.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder