Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Nişantaşı hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Nişantaşı Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Nişantaşı hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Üniversitelerin pek çok bölümünde eğitim dili tamamen ya da kısmen yabancı dil olup artık bölümlerin büyük çoğunluğu lisans öncesi hazırlık eğitimi uygulaması yapmaktadır. Ancak bu eğitimin en az bir yıllık bir dönemi kapsadığı düşünüldüğünde öğrenciler hazırlık eğitimini atlayarak bir an önce kayıt yaptırdıkları bölümlere başlamak istiyor. Eğitim hayatına bir yıl erken başlamak konusundaki tüm endişelerinize kurumumuzda cevap bulacaksınız. Birçok üniversitenin hazırlık atlama sınavına yönelik kurs programı düzenleyen kurumumuz, Nişantaşı Üniversitesi hazırlık eğitiminden muafiyet sınavı için de bir program düzenlemiştir.
Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık atlama sınavı Yabancı Diller Koordinatörlüğü tarafından düzenlenir. Hazırlık muafiyet sınavından 70 ve üzeri puan alan öğrenciler hazırlık programından muaf olurlar ve 1. Sınıf derslerine başlarlar.Yeterlilik sınavına katılmak için öğrencilerin öncelikle düzey belirleme sınavına girmeleri gerekmektedir. Burada belirlenen başarıyı elde eden öğrenciler yeterlilik sınavına katılabilirler. Yeterlilik sınavı 5 bölümden oluşmaktadır. Bunlar listening, grammar, reading, writing ve speaking bölümleridir. Yeterlilik sınavında öğrencilerin dili kullanma yetkinliği detaylı olarak ölçülmektedir.
Kurs programımızda adayların dinleme, konuşma ve yazma yeteneklerini geliştirmek amacıyla etkili pratik uygulamalar yapılır. Dil bilgisi alanında ise Nişantaşı Üniversitesi Hazırlık atlama sınavının müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan ders içeriği ile çalışmalar yapılır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder