Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler Pamukkale Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Pamukkale Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Pamukkale hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Pamukkale Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı, her yıl Eylül ayında gerçekleştirilmektedir. Zorunlu Hazırlık Sınıfı olan programlara kayıt yaptıran öğrencilerin İngilizce Yeterlik Sınavına girmeleri zorunludur. Sınavda 70 barajını geçemeyenler hazırlık sınıfına devam ederler. 70 ve üzeri puan alanlar ise hazırlık sınıfından muaf tutulurlar ve öğrenimlerine 1. sınıftan başlarlar.
Pamukkale Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Listening (Dinleme, 25 points) Language use section ( Dil Bilgisi, 25 points) reading section (Okuma Bilgisi, 25 points) writing section (yazma becerisi, 25 points) olmak üzere 4 bölümden oluşur. Sınav süresi toplam 140 dakikadır.
Pamukkale Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavında ölçülen tüm bu beceriler konusunda sizleri uzman eğitmen kadromuzla hazırlayarak, hazırlık sınıfını atlamanıza yardımcı oluyoruz. Eğitmen kadromuz, Pamukkale Üniversitesi hazırlık atlama sınav sistemini sürekli olarak takip ederek, güncel sınav sistemi ve müfredatına uygun olarak çalışma programlarını güncellemektedir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder