TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


TED Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında?
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla TED Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar TED Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece TED hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır!

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve TED Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programımızda öncelikle öğrenci sınavın tüm ayrıntıları ile ilgili detaylı olarak bilgilendirilir. TED Üniversitesi’nde öğrncilerin İngilizce becerileri ELS tarafından hazırlanan ve uygulanan English Proficiency Exam (EPE) ile belirlenir. EPE’de başarılı olamayan öğrenciler ELS programına başlarlar.
EPE oldukça ileri bir yabancı dil sınavıdır. Öğrencilerin fakültelerindeki kısmi ya da tamamen yabancı dil içerikli dersleri için gerekli okuma, dinleme, yazma ve dil becerisine sahip olup olmadıklarını ölçmek amacıyla yapılmaktadır. EPE her yıl (Eylül, Ocak, Mayıs) olmak üzere üç kez düzenlenir.
Sınav 3 aşamadan meydana gelir.
Writing, Speaking ve Reading- Listening olmak üzere üç bölümden oluşan sınavın toplam süresi yaklaşık 3,5 saattir. Hazırlık programından muaf olmak isteyen öğrenciler üç aşamadan da başarılı olmak zorundadır. EPE’de başarı notu 65’dir.Merkezimizde öğrencilerin TED Üniversitesi hazırlık atlama sınavından 65 puan alabilmeleri için doğru kaynaklar ve stratejilerle, başarılı eğitmenler eşliğinde tamamen sonuç odaklı bir eğitim verilmektedir.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder