THK Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

THK Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

THK Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


THK Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla THK Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar THK Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece THK hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Thk Üni̇versi̇tesi̇ Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve THK Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

THK Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

THK Üniversitesi’nin İngilizce hazırlık sınavı iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama olan ön eleme sınavı Eylül ayında yeni kayıt olan öğrenciler için düzenlenmektedir ve 125 çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır. Bu sınav dilin kullanımı ve kelime bilgisi, okuduğunu anlama ve dinleme olmak üzere 3 ayrı kısımdan oluşur.
125 çoktan seçmeli sorudan oluşan aşamayı geçen öğrenciler konuşma ve yazma sınavına girmeye hak kazanırlar. Sınavda yanlış cevaplar doğru cevapları götürmemektedir. Ön eleme sınavından 70’in altında alan öğrenciler hazırlık sınıfına başlarlar.
Dil Bilgisi bölümü 60 çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır. ve öğrencilerin İngilizce dil ve kelime bilgilerini ölçmeyi amaçlamaktadır. Okuma bölümü metinlerden oluşmaktadır. Dinleme bölümü kısa diyaloglar ve uzun konuşmalardan oluşmaktadır.
İkinci kısım konuşma ve yazma bölümünden oluşur. Yazma bölümünde öğrencilerden 275-300 kelime arasında bir kompozisyon yazmaları istenmektedir.THK Üniversitesi İngilizce Yeterlilik sınavı konuşma bölümü, karşılıklı konuşma , Bireysel bölüm, grup çalışması, 3 yönlü tartışma olmak üzere 4 aşamadan oluşmaktadır.Çok aşamalı ve öğrencilerin yabancı dil yetkinliğini detaylı olarak ölçen bu zorlu sınavda başarılı olabilmek için kurumumuzun hazırlık programını mutlaka inceleyin.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder