TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Tobb Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Tobb Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle, çıkmış sınav arşivlerimizle,sadece Tobb üniversitesi hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla,hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

TOBB Üniversitesi’ne yeni kayıt yaptıran öğrenciler İngilizce Yeterlilik Sınavına alınır. Sınavın ilk aşaması Dilbilgisi ve kelime (60 soru), Okuma- anlama (40 soru), Dinleme- anlama (25 soru) olmak üzere 3 bölümden oluşur.Bu sınavın birinci aşamasından geçer puan alan öğrenciler ikinci aşamada yeterlik sınavına girer. Bu sınavda da yine Dilbilgisi- kelime (50 soru), Okuma- kavrama (50 soru) ve Dinleme (50 soru) olmak üzere üç ayrı bölüm vardır. Yeterlik sınavında 500 ve üstü puan alıp başarılı olan öğrenciler, hazırlık programında muaf olarak kayıt yaptırdıkları lisans programlarına başlayabilirler.
Görüldüğü üzere TOBB Üniversitesi Hazırlık sınıfı atlama sınavı, çok detaylı bilgi ve yeterlilik gerektiren sınavlardan biridir. Vakit kaybetmeden lisans eğitimine başlamak isteyen öğrenciler için, telafisi olmayan bu sınavın her iki aşamasından da başarılı olabilmek zorunlu hale gelmiştir. Merkezimiz bu konuda tüm imkan ve donanımları ile öğrencilere kaliteli şekilde hizmet vererek hazırlık programından muaf olmalarına yardımcı olmaktadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder