Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Yıldırım Beyazıt hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, üniversitenin lisans bölümlerine yerleşen öğrencilerin yabancı dil seviyelerini tespit etmek için Yabancı Dil Düzey Belirleme Sınavı yapmaktadır. YDDS’ den 59,5/100 ve üstü puan alanlar YDMS’ ye ( Yabancı Dil Muafiyet Sınavı) girme hakkı kazanır. 59,5 puanı geçemeyen öğrenciler ise hazırlık birimi eğitimlerine başlamak üzere sınıflara yerleştirilir.
Öğrenciler bu sınava Hazırlık sınıfından ve lisans düzeyinde verilen zorunlu İngilizce derslerinden muaf olmak için girerler. Bu sınav sonucunda 69,5 puan alan öğrenciler Hazırlık birimi eğitiminden muaf; 79,5 puan alan öğrenciler lisans düzeyinde verilen zorunlu İngilizce dersinden AA notu almış sayılarak muaf sayılırlar.
Oldukça geniş kapsamlı ve detaylı şekilde İngilizce bilgisi ölçen bu hazırlık atlama sınavında başarılı olmak için iyi bir hazırlık şarttır. Kurs programımız, özellikle temel İngilizce bilgisi çok yeterli olmayan öğrencilerin hazırlık atlama sınavlarından geçebilmeleri için kısa sürede başarılı sonuçlar almalarını sağlamaktadır.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder