Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları | perfectenglish.com.tr

Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Daha Kariyerli Bir Gelecek İçin

Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları


Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Hazırlık Destek Kursları Hakkında
Profesyonel Eğitmenler, Akademik Program!

Her biri alanında uzman Üniversite Hazırlık Atlama ve Üniversite Hazırlık Destek programlarında tanınan ve yayınları olan üniversitelerin hazırlık birimlerinde çalışan akademisyenler aracılığıyla Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık atlama sınavını gelin beraber atlayalım.
2002’den günümüze kadar Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık atlama kursları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimizle , çıkmış sınav arşivlerimizle, sadece Yıldız Teknik hazırlık öğrencilerine özel açılan gruplarımızla, hazırlık atlama üzerine basılan güncel yayınlarımızla gelin birlikte başaralım.

Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları

Hazırlık Atlama Nedir?
Nasıl Bir Sınavdır?

Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavlardır. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık programı ve Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı sistemine hakim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Sınavı İçeriği Nasıldır?
Kariyer Planlarınız İçin En Doğru Sınav!

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı 5 bölümden oluşmaktadır.İlk bölüm öğrencilerin dilbilgisi konusunda seçmeli sorulardan oluşan 3 adet testten oluşmaktadır.İkinci bölümde 2 adet Reading metni bulunmaktadır. Bu bölüm, adayların okuduğunu anlama, kavrama, becerilerini tespit etmektedir.
Üçüncü bölümde öğrencilerden yakın anlamlı cümleyi bulmaları istenir.Dördüncü bölümde öğrenciler, bir paragraftaki eksikliği en doğru şekilde tamamlayan cümleyi bulmaya çalışmaktadır.Beşinci bölümde öğrencilere farklı konularda parçalar dinletilir ve daha sonra bu parçalar hakkındaki sorulara cevap vermeleri istenir.Son bölümde ise öğrencilerin konu seçimi yaparak bu konu hakkında kompozisyon yazmaları gerekir.
Her yıl Eylül ayında yapılan İngilizce Yeterlilik sınavından öğrencilerin en az 60 puan almaları gerekmektedir. Bu detaylı sınavda başarılı olabilmek için doğru bir çalışma yöntemi izlemek zorunludur. Bizler, Üniversite hazırlık sürecinde İngilizce’den uzak kalmış öğrencilerin, sınava uygun bir sistemle başarılı olmalarını sağlıyoruz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder