Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Kursu B2 | perfectenglish.com.tr

Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Kursu B2

Orta Seviye İngilizce Kursu

Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Kursları B2


Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Kursu Hakkında
En doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla!

Perfect English Genel İngilizce kursları programlarının dördüncü seviyesi olab bu seviyede İngilizcenin günlük kullanım dilinin oldukça üzerine çıkabildiğiniz, İngilizceye daha hakim olduğunuzu hissettiğiniz ve akademik anlamda da başarılı olabildiğinizi görebileceğiniz ve İngilizceyi daha yetkin kullanmaya başlayabileceğiniz seviyedir. Bu seviyede İngilizceyi daha etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.
İngilizceyi önceki seviyelerinize göre çok daha rahat kullanabildiğinizi görmek kendinizi geliştirmeye devam edebileceğinizi ve İngilizceyi çok daha iyi kullanabileceğinizi görmeniz açısından size ayrı bir öz güven sunacaktır.
Perfect English olarak Intermediate seviyesinde öğrencilerimizde ingilizce gramer, İngilizce konuşma, İngilizce okuma, İngilizce dinleme ve ingilizce okuduğunu anlama üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük İngilizce konuşma sınırları üzerine çıkılması hedeflenerek önceki seviyede aşağı yukarı 350-650 kelime arasında olan kelime dağarcığınız bu seviye ile birlikte 900 ila 1300 civarına yükselmesi beklenmektedir.
Intermediate seviyesini tamamladığımızda İngilizce gramer yapılarının büyük bölümünü tamamlamış olacaksınız. Eksiksiz bir İngilizce telafuz ve akıcılıkla İngilizce konuşabilecek ve özgüveni yüksek bir şekilde daha karışık cümle yapıları ve zengin kelime dağarcığıyla İngilizce iletişim kurabileceksiniz.
Bununla da yetinmeyip eş zamanlı olarak; roman, hikâye, makale gibi okuma pratiklerinde ürünleri anlamaya başlamakla beraber, YDS ve TOEFL gibi ulusal ve uluslar arası akademik sınavlar hazırlık temelinizi de güçlendirmiş olacaksınız.

Eğitim Programımız Nasıl İlerlemektedir ?
En iyisi için her şeyi düşündük!

Perfect English ingilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 Saat Eğitimle, 14 Kişiden başlayan sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Inter aktif Programlı ücretsiz orijinal İngilizce yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler, Konuşma Kulüpleri ve Telafi dersleri Hakkında
Sınırsız İngilizce Eğitimi Garantisi !

Perfect English İngilizce kursu Ankara şubelerinde olmak üzere Öğrencilerine haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla yabancı eğitmenler eşliğinde konuşma dersleri sunmanın yanı sıra haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla İngilizce ders öğretmenleri eşliğinde birebir İngilizce etüd dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Bu vesileyle normal ingilizce derslerinin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle ingilizce öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

İngilizce Ücretsiz Seviye Tekrarı Hakkı
Öğretme Garantili Eğitim Taahhüdü!

Öğrencilerimizin devamsızlığının % 10’u aşmadığı durumlarda seviye atlama sınavında başarısız olunduğunda, Perfect English size bulunduğunuz seviyeyi defalarca ücretsiz olarak alma hakkı vermektedir. Öğrenene ve geçene kadar ücretsiz seviye tekrarı hakkı sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde İngilizce öğrenme sürecinizi garantili eğitim taahhüdü altına almaktayız.

İngilizce Kurslarımıza Yaşam Boyu Üyelik Hakkı
Siz bıraksanız da biz sizi Bırakmayız!

Öğrencimiz olduğunuz taktirde eğitim programınız bitse bile, aktivitelerin tamamına hiçbir ücret ödemeden Perfect English İngilizce Kursları şubelerinin tamamında geçerli olamak üzere aktivitelere, konuşma klüplerine ve telafi derslerine yaşam boyunca katılma hakkı kazanacaksınız. Bu uygulama sayesinde ingilizce pratiği elden bırakmadan tekrar yapabilecek ve  İngilizcenizi sürekli geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Bir seviyede En Yüksek Ders Saati
Boş zamanlarınızı İngilizce İle Dolduracağız!

Perfect English İngilizce kursları olarak bir eğitim seviyesinde 80+120 toplamda 200 saat İngilizce eğitim sunuyoruz. Zaman yönüyle yoğunluğu olan öğrenci adaylarımıza aynı programı yoğunlaştırılmış şekilde daha kısa sürelerde de verebilmekteyiz. Bu uygulama sayesinde Ankara İngilizce kursları içerisinde bir seviyede en fazla ders saatini vermekteyiz.

Neden Perfect English’i Tercih etmelisiniz ?
Çünkü Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!

Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamının akademik, alanında uzman aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve Tesol dil sertifikasına sahip olmasıyla, Şubeleşmiş kurumsal yapısıyla, AB standartlarındaki derslikleriyle, Uluslar arası geçerliliği olan Orijinal ve Yabancı yayınları ücretsiz vermesiyle, Bütün şubelerinin MEB’e bağlı dil okulu statüsünde ruhsatlı olmasıyla, Bir seviyede toplamda öğrenciye en fazla ders saatini en uygun bütçelerle sunan ilk ve tek İngilizce kursu olmasıyla, Ankara da En fazla şubeli kurum olmasıyla, Öğrencilerine Her seviye sonunda seviye mezuniyet sertifikası sunmasıyla, En çok tercih edilen ve öğrencisi en fazla olan İngilizce kursu olmasıyla, Resmi Devlet Kurumlarınca ve Uluslar arası Kuruluşlarca defalarca değişik zamanlarda en iyi dil okulu seçilmiş olmasıyla ve birçok konuda sektörün en güvenilir kurumu olmasından ötürü gönül rahatlığıyla hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz.


Aldığımız Ödüller


Öğrenci Yorumları


Bizi Tercih Eden Kurumlar

İletişim Formu
Gönder